Waga, 02 października ☆ Panie

Waga, 02 października ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: stan nastroju poniżej średniej, będzie ci niezbędne mnóstwo siły woli, żeby pomimi tego działać względnie do rzeczy.

zdrowie: z przykrością muszę zawiadomić, iż twoja wydajność jest wybitnie marna, to jest niedobry czas do ciężkiej pracy.

miłość: sądzę, że swoją miłość uznajesz za coś zbytnio oklepanego, postaraj się zaintrygować w tej kwestii swojego parntera.

żywioł powietrze
jakość kardynalna
natura męska
planeta Wenus
metal miedź
liczba 6
Pani waga, która urodziła się dnia 2 października, jest to osobnik zdyscyplinowany, mozoli się bez niepotrzebnych sprintów, przeszkody nie umieją prędko jej zdeprymować, jednak kiepsko wytrzymuje żywiołowo przeistaczające się warunki. To człowiek przedsiębiorczy, nie stroni od wysiłku, denerwuje ją leniuchowanie i promieniuje wewnętrznym światłem. To jednostka elokwentna, jej rozważania wykazują podobieństwo do wielopłaszczyznowych struktur, słuchanie jej wypowiedzi może dawać prawdziwą rozkosz, aczkolwiek często w jej wystąpieniach zwyczajnie brakuje meritum. To osoba autokratyczna, zachowuje się niczym łobuz i częstokroć nie posiada wiedzy o powszechnej percepcji swojej persony, a więc często natyka się na pasywny bunt dla swoich aktywności. To człowiek wszechstronny, niezmiernie ciężko ją czymś poruszyć i zdaje się mieć opracowane rozwiązanie na dowolną zakładaną trudność. Jest to osobnik wiarołomny, rychło zapomina o własnych obietnicach, jako biurokrata daje się poznać jako sprzedajna, dlatego przyjaciele chcą unikać wstępowania z nią w układy. Bywa człowiekiem ekstrawertycznym, opisuje swoje najsubtelniejsze myśli, jej przeciętne gesty zakrawają na ekstrawagancki pokaz artystyczny, lecz niestety potrafi również uważać się za wielkiego myśliciela. Cechuje się szczerością, jest rzetelnym i słownym pracownikiem, do małżeństw odnosi się niezwykle na serio, jednakże jej wrodzona praworządność umie powodować erupcje antypatii. To osoba zmienna, nie potrafi trwać przy zorganizowanych decyzjach i umie modyfikować kluczowe przekonania co minutę, częstokroć złości swoich wspólników.
Znamionuje się wyrafinowaniem, swoje mieszkanie urządza z zaiste imponującą fantazją i jej publiczne zwyczaje są w każdym wypadku nienaganne, a zatem często jest kwalifikowana jako miejscowy arbiter elegancji. To osobnik kompromisowy, potrafi zadawać się z jednostkami o wielce odmiennych poglądach i osób innych i niekonwencjonalnych nie uznaje z góry za niebezpieczeństwo, zatem usiłuje wystrzegać się nawiedzonych ekstremistów zajętych wygłaszaniem jedynie słusznych ideologii. Jest to osobnik dzielny, nie zatrważają jej jakiekolwiek problemy, bowiem wyśmienicie spełnia się w skomplikowanych okolicznościach i wszelkie kłopoty zwykle nie przerażają jej. Jest to jednostka sumienna, jest bardzo wytrwała i konsekwentna, działa wedle dokładnie dopracowanego scenariusza, więc mimo zwodniczej ospałości przeważnie wciela w życie swoje koncepcje. Charakteryzuje się sprawiedliwością, zawsze próbuje poznać jak najwięcej oraz nie jest pospieszna z przyjmowaniem działania, toteż raczej jest ogólnie uważana za obiektywnego rozjemcę. Uwielbia zachowywać się powolnie, nie wartościuje tylko po wyglądzie, albowiem troszczy się wyłącznie o naprawdę praktyczne sprawy i w osobistych rozstrzygnięciach w każdym wypadku rządzi się zimnymi obliczeniami. To człowiek taktowny, daje radę znaleźć skuteczne obejścia komplikacji, które sprawiają wrażenie nierealnych a nawet szalonych i okażą niemożliwe dla jej mnogich poprzedników. Cechuje się niezależnością, autentycznie kocha się w zupełnej suwerenności wyboru, a więc szaleństwem jest oczekiwanie, że podporządkuje się komuś bez starcia.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ waga, 02 października
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.