Waga, 11 października ☆ Panie

Waga, 11 października ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: twój humor jest stosunkowo lichy, spróbuj zrobić sobie jakąś przyjemność.

zdrowie: twoja wydajność jest dosyć kiepska, dbaj o siebie oraz nie zabieraj za rozbudowane projekty.

miłość: pała w tobie blask zmysłowości, jeśli tylko zarzyczysz sobie, jesteś w stanie budować dobre relacje.

żywioł powietrze
jakość kardynalna
natura męska
planeta Wenus
metal miedź
liczba 6
Waga urodzona dnia 11 października jest to jednostka przebojowa, świetnie znosi niespokojną działalność i denerwuje ją brak aktywności. Jest to osoba zorganizowana, potrafi doprowadzić swoje przedsięwzięcia do zyskownego ukończenia, postępuje w sposób rozważny i przemyślany, jednak czasami zbyt obstaje za wcześniej wymyślonymi pomysłami. Bywa osobnikiem błyskotliwym, jest najważniejszym artystą każdego party, istnienie obszernego audytorium jest dla niej najwspanialszą rozrywkę, ale częstokroć posiada również nadto wysokie przeświadczenie o sobie. To człowiek zmienny, nie umie zdecydować się na jeden punkt widzenia i trudno jest jej upierać się przy powziętych decyzjach, toteż niezmiernie kiepsko sprawdza się jako głowa rodu lub opiekun. Jest to osoba wiarołomna, szybko zapomina o własnych przyrzeczeniach, potrafi zachowywać się nieuczciwie, więc głębiej obeznani ludzie starają się wystrzegać się z nią głębszych układów. Cechuje się wszechstronnością, zamiłowanie do optymalizacji jest jej niezmiennym atrybutem, niezwykle ciężko ją czymś poruszyć i dostosowuje energicznie i sprawnie. Często bywa dominująca, postrzega się za jednostkę kompetentną w dowolnej sprawie i czyjś opór nie ma dla niej wagi, a więc częstokroć natyka się na bierny sprzeciw względem swoich aktywności. Charakteryzuje się lojalnością, partnerzy są dla niej bardzo cenni, jest niezmiernie lubiana przez znajomych, jednakże niekiedy w swojej ofiarności sięga aż do przesady. Znamionuje się elokwencją, swoje przemówienia buduje niezwykle precyzyjnie, jej tyrady to autentyczne dzieła sztuki, lecz często w jej wystąpieniach po prostu brakuje zawartości.
Jest to osobnik rzetelny, zadanie jest dla niej rzeczą nienaruszalną, jej projekty nie zawierają błędów, a zatem w długofalowym ujęciu zazwyczaj wyprzedza porywczych wodzirejów. Charakteryzuje się tolerancyjnością, nie denerwują obce upodobania i bawi ją urozmaicenie życia i wspólników, zatem nie toleruje u towarzyszy wyłącznie niedoboru poszanowania innych. Jest to osoba nieustraszona, umie zrealizować sprawy nierealne dla innych ludzi, ponieważ dąży do tego, by raczej nie bać się na zapas i wydaje się pozostałym ludziom nieugiętą kolumną. To człowiek subtelny, nie obawia się podejmować się mediowania sporów, które nastręczają obowiązek zastosowania zmyślnych i niejednokrotnie dosyć karkołomnych uzasadnień i ścierające się z nimi osoby zwykle prędko prowadzą do rezygnacji. Cechuje się wysublimowaniem, ceni wyszukane napitki i potrawy i odczuwa pociąg do utrzymywania kontaktu z muzyką, dlatego ukontentowana jest jako właściciel pokaźnej fortuny. Jest to jednostka uczciwa, bardzo dokładnie drąży najmniejsze kwestie oraz wszelkie rzeczy pragnie przeanalizować wielokrotnie, więc chętnie jest rekrutowana do arbitrażu sprzeczek. Znamionuje się powolnością, nie zwraca uwagi na fasady, albowiem zabiega tylko o autentycznie przydatne sprawy i próbuje działać według obranych planów. Jest to osobnik samodzielny, nienawidzi wdrażania narzuconych dyspozycji, a zatem niech ci nie zdaje się, że będzie poważała twoje ograniczenia i nakazy.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ waga, 11 października
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.