Strzelczyni, 24 listopada ☆ Panie

Strzelczyni, 24 listopada ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz wykazywać dobre samopoczucie, ciesz się życiem, takich okresów nie ma za wiele.

zdrowie: uprzedzam, że dzisiejszego dnia twoja kondycja jest bardzo kiepska, próbuj trzymać z dala od nadmiernej orki.

miłość: stanowisz ucieleśnienie namiętności, wkładem swojej aktywności, jesteś w stanie umacniać satysfakcjonujące związki.

żywioł ogień
jakość zmienna
natura męska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 3 i 9
Strzelczyni urodzona dnia 24 litopada bywa jednostką ekstrawertyczną, jest naturalnym społecznikiem, jej prozaiczne gesty mają wygląd wyszukanego tańca, jednakże umie również zanudzać trajkotaniem bezustannie o określonej kwestii. To osobnik niestały, często nie starcza jej silnej woli i częstokroć nie potrafi skończyć zaczętych zadań, często denerwuje swoich wspólników. Bywa osobą egocentryczną, charakteryzuje ją niedobór empatii, pozostali ludzie muszą rozwiązywać jej zmartwienia i nie zwraca uwagi na pragnienia innych osób. Częstokroć bywa napastliwa, urzeczywistnia śmiałe plany i lubi walczyć. To osobnik wytrwały, umie uważnie wyczekiwać na sposobną chwilę, potrafi być wspaniałomyślnym i wrażliwym partnerem i sprawdza się w charakterze uznanego nauczyciela. Jest to jednostka przebojowa, podejmuje się jednocześnie najrozmaitszych spraw, dysponuje ogromnymi zapasami energii i męczy ją bierność. To osoba autokratyczna, nienawidzi oceniania własnych koncepcji i często nie zna ogólnej percepcji swojej postaci, toteż częstokroć przemienia się w opuszczonego i wyobcowanego despotę. Jest to człowiek elastyczny, nie trwoni minut na bezproduktywne biadolenie i zdaje się posiadać przygotowane rozwiązanie na dowolną hipotetyczną trudność. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, pracuje bez bezcelowych zrywów, działa w sposób powściągliwy i sprawdzony, jednak często nie wystarcza jej polotu wskazanego w niespodziewanych okolicznościach.
Jest to osobnik niezależny, nie znosi wdrażania czyichś nakazów, a zatem niech ci nie wydaje się, iż będzie liczyła się z twoimi dyrektywami i restrykcjami. Charakteryzuje się męstwem, niezmiernie rzadko jest zaniepokojona nietypowymi przeszkodami, gdyż wyśmienicie wytrzymuje tremę i utrzymuje spokój bez względu na warunki. Lubi zachowywać się spontanicznie, uosabia sobą bardzo bezsensowną ideę, że nieprzerwana, trochę szalona improwizacja też może przedstawiać sobą jakiś sposób na egzystencję i częstokroć nasze emocjonalne działania wykazują największą efektywność. Jest to osoba powierzchowna, nie odstraszają jej zagonienie i rozgardiasz, aczkolwiek jej osądy często są niezbyt przezorne, więc nie radzi sobie z rozważaniem bardziej skomplikowanych kwestii. Znamionuje się beztroską, pragnie bezsensownie narażać się oraz wykonuje pracę częstokroć prędko i niespecjalnie sumiennie, mimo że wie o tej swojej wadzie. Jest to człowiek przewidujący, stara się nie odpowiadać intuicyjnie, kreuje wyrafinowane projekty i pędzi do dostatku z namysłem, ale metodycznie. Jest to osobnik zdecydowany, w urzeczywistnieniu własnych zamierzeń umie być niezwykle zorganizowana, niekiedy zupełnie grubiańska, nie odczuwa awersji przed destrukcją istniejącego porządku oraz nie lęka się inicjowania zwad. To jednostka bystra, często bywa koniem pociągowym całego zespołu roboczego, zwykle inicjuje aktywność w jednej chwili i bez ociągania i irytuje ją potrzeba zaczekania na cudze decyzje. Jest to osoba wesoła, wyczekuje od rzeczywistości nowych, niesamowitych przeżyć, popełnione gafy ocenia jako kopalnię cennej mądrości, dlatego rewelacyjnie sprawuje się jako odważny innowator.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ strzelczyni, 24 listopada
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.