Raczka, 13 lipca ☆ Panie

Raczka, 13 lipca ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: poziom nastroju poniżej średniej, będzie ci potrzene dużo siły woli, aby nie zmarnować dzisiejszego dnia na zbędnym rozpaczaniu nad swoim losem.

zdrowie: jesteś w stosunkowo lichej formie, dbaj o siebie i nie zabieraj za pracochłonne prace.

miłość: nakieruj uwagę na swój związek, gdyż możliwe, że objawią się w tej dziedzinie niespodziewane kłopoty.

żywioł woda
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Księżyc
metal srebro
liczba 2 i 7
Astrologiczna kobieta rak, która przyszła na świat w dniu 13 lipca, jest to osobnik przebojowy, wyzwania przezwycięża szturmem i nie umie usiedzieć na miejscu. Jest to osoba empatyczna, prędzej wpływa na nią szósty zmysł niż rozsądek, nie ma uznania dla czysto rozumnego postępowania, więc wszechogarniająca technologia często jest dla niej niezaprzeczalnym strapieniem. Jest to człowiek wytrwały, potrafi osiągnąć biegłość w dziedzinach narzucających konieczność długotrwałej praktyki, radzi sobie w zawodzie wziętego opiekuna i częstokroć jest świetnym przewodnikiem. Bywa władcza, działa niby łobuz i odwoływanie się do jej rozumu często nie przynosi efektów, a zatem częstokroć ma do czynienia z niejawną opozycją w stosunku do swoich aktywności. Jest to jednostka konsekwentna, umie umiejętnie wykorzystywać swoje zasoby, potrafi się odpowiednio inspirować, jednak często brakuje jej kreatywności nieodzownej w nagłych wypadkach. To osoba introwertyczna, częstokroć jest indywidualistą, umie poświęcić cały wieczór niezrozumiałym zajęciom, aczkolwiek doświadcza problemów z nawiązywaniem bliskich stosunków z innymi ludźmi. Bywa osobnikiem zmiennym, nie potrafi podejmować metodycznych zobowiązań i trudno jest jej pozostawać przy powziętych decyzjach, dlatego niezwykle ciężko wszczyna się z nią dyskusje.
To osoba dalekowzroczna, to przewidujący i posiadający duże aspiracje strateg, analizuje rozmaite scenariusze wydarzeń oraz nie ufa koncepcjom wykonanym na kolanie. Jest to jednostka pobożna, przeważnie jest znacząco bardziej pobudliwa niż lwia część zbiorowości i odczuwa ogromne pragnienie towarzyskiego manifestowania swoich afektów, zatem często jest guru duchowym dla innych. To człowiek fatalistyczny, wrodzony defetyzm autentycznie komplikuje jej egzystencję, powodując marnowanie przez nią różnorodnych przydatnych szans oraz skutkując zaskakującym porzucaniem działań przed osiągnięciem celu. To osobnik subtelny, daje radę wyszukać efektywne rozstrzygnięcia komplikacji, które jawią się niemożliwymi a wręcz wariackimi i ścierające się z nimi osoby zwykle łatwo popychają do kapitulacji. To jednostka odważna, umie urzeczywistnić zadania nierealne dla pozostałych ludzi, bo pracuje nad tym, by raczej nie martwić się z wyprzedzeniem i utrzymuje powściągliwość bez względu na okoliczności. Jest to osobnik samodzielny, unika wykonywania czyichś rozkazów, a więc zawiedzie cię zakładanie, iż posłucha kogoś bez pojedynku. Jest to człowiek spokojny, nie nuży jej sumienne realizowanie nudnych zleceń, toteż lubuje się w opieszałych, wyciszających działaniach i potrafi zapanować nad sobą w nerwowych sytuacjach.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ raczka, 13 lipca
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.