Raczka, 13 lipca ☆ Panie

Raczka, 13 lipca ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: kolejny niewyróżniający się poranek, postaraj się go rozruszać, nie gódź się by wygłupy gwiazd zburzyły twoje zamierzenia.

zdrowie: zdarzało się lepiej, zajmij się jakąś typową pracą.

miłość: chyba swój związek uznajesz za coś nadto codziennego, osiągnięcie spełnienia domaga się tutaj więcej oddania.

żywioł woda
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Księżyc
metal srebro
liczba 2 i 7
Astrologiczna kobieta rak, która przyszła na świat w dniu 13 lipca, jest to osobnik przebojowy, wyzwania przezwycięża szturmem i nie umie usiedzieć na miejscu. Jest to osoba empatyczna, prędzej wpływa na nią szósty zmysł niż rozsądek, nie ma uznania dla czysto rozumnego postępowania, więc wszechogarniająca technologia często jest dla niej niezaprzeczalnym strapieniem. Jest to człowiek wytrwały, potrafi osiągnąć biegłość w dziedzinach narzucających konieczność długotrwałej praktyki, radzi sobie w zawodzie wziętego opiekuna i częstokroć jest świetnym przewodnikiem. Bywa władcza, działa niby łobuz i odwoływanie się do jej rozumu często nie przynosi efektów, a zatem częstokroć ma do czynienia z niejawną opozycją w stosunku do swoich aktywności. Jest to jednostka konsekwentna, umie umiejętnie wykorzystywać swoje zasoby, potrafi się odpowiednio inspirować, jednak często brakuje jej kreatywności nieodzownej w nagłych wypadkach. To osoba introwertyczna, częstokroć jest indywidualistą, umie poświęcić cały wieczór niezrozumiałym zajęciom, aczkolwiek doświadcza problemów z nawiązywaniem bliskich stosunków z innymi ludźmi. Bywa osobnikiem zmiennym, nie potrafi podejmować metodycznych zobowiązań i trudno jest jej pozostawać przy powziętych decyzjach, dlatego niezwykle ciężko wszczyna się z nią dyskusje.
To osoba dalekowzroczna, to przewidujący i posiadający duże aspiracje strateg, analizuje rozmaite scenariusze wydarzeń oraz nie ufa koncepcjom wykonanym na kolanie. Jest to jednostka pobożna, przeważnie jest znacząco bardziej pobudliwa niż lwia część zbiorowości i odczuwa ogromne pragnienie towarzyskiego manifestowania swoich afektów, zatem często jest guru duchowym dla innych. To człowiek fatalistyczny, wrodzony defetyzm autentycznie komplikuje jej egzystencję, powodując marnowanie przez nią różnorodnych przydatnych szans oraz skutkując zaskakującym porzucaniem działań przed osiągnięciem celu. To osobnik subtelny, daje radę wyszukać efektywne rozstrzygnięcia komplikacji, które jawią się niemożliwymi a wręcz wariackimi i ścierające się z nimi osoby zwykle łatwo popychają do kapitulacji. To jednostka odważna, umie urzeczywistnić zadania nierealne dla pozostałych ludzi, bo pracuje nad tym, by raczej nie martwić się z wyprzedzeniem i utrzymuje powściągliwość bez względu na okoliczności. Jest to osobnik samodzielny, unika wykonywania czyichś rozkazów, a więc zawiedzie cię zakładanie, iż posłucha kogoś bez pojedynku. Jest to człowiek spokojny, nie nuży jej sumienne realizowanie nudnych zleceń, toteż lubuje się w opieszałych, wyciszających działaniach i potrafi zapanować nad sobą w nerwowych sytuacjach.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ raczka, 13 lipca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.