Raczka, 26 czerwca ☆ Panie

Raczka, 26 czerwca ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: twoje podejście do życia unosi się pod niebo, idź do szturmu.

zdrowie: zdrowie Ci dziś dopisuje, idź w świat zmagać się o kolejne dni.

miłość: przedstawiasz sobą uosobienie namiętności, wysiłkiem swojej aktywności, potrafisz otrzymać każdą rzecz.

żywioł woda
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Księżyc
metal srebro
liczba 2 i 7
Raczka, która przyszła na świat w dniu 26 czerwca, bywa człowiekiem uczuciowym, rozstrzygnięć problemów wypatruje w zabiegach magicznych i we wróżbach, nie ufa matematycznemu trybowi pozbywania się przeszkód, zatem współczesna rzeczywistość często nie podoba się jej. Jest to osoba zdyscyplinowana, mozoli się bez nieskutecznych zrywów, potrafi się adekwatnie inspirować, jednak umie być nadto formalna w zaskakujących sytuacjach. Bywa apodyktyczna, jest rzeczywistą personifikacją szeryfa i częstokroć nie posiada wiedzy o społecznej percepcji swojej postaci, a więc często napotyka niejawny sprzeciw względem swoich aktywności. Jest to jednostka cierpliwa, częstokroć jest kapitalnym nauczycielem, determinacja pozwala jej dojrzeć związki niedostrzegalne dla pozostałych ludzi i w zamierzchłych stuleciach potrafiłaby być benedyktynem piszącym wiekowych książkach. Jest to osobnik niezdecydowany, nie umie wybrać jednego punktu widzenia i ciężko jest jej upierać się przy wybranych decyzjach, więc niezwykle kiepsko radzi sobie jako opiekun lub belfer. Jest to osoba przebojowa, uwielbia żyć w ciągłym biegu, podejmuje się w tym samym czasie rozlicznych spraw i trudności przezwycięża z marszu. To człowiek zamknięty, jest lokalnym filozofem odległym od codzienności, ochoczo zajmuje się egzotycznymi hobby, jednakże pokazana na widoku publicznym traci sporo ze swojego wdzięku.
Jest to osobnik nieustraszony, potrafi urzeczywistnić zadania niemożliwe dla innych ludzi, ponieważ umie zwalczyć własny przestrach i wydaje się pozostałym ludziom niewzruszoną kolumną. To jednostka subtelna, nie lęka się brać się za rozsądzanie zatargów, które mają związek z zagadnieniami bardzo delikatnymi i ścierające się z nimi osoby zazwyczaj prędko skłaniają do kapitulacji. To człowiek religijny, jest otwarta na czyjeś emocje i kłopoty i w celnej wypowiedzi potrafi zmieścić mnóstwo wzruszeń, a zatem często bywa mentorem mentalnym dla innych. To osobnik defetystyczny, wszelką jej działalność hamuje permanentna nieobecność śmiałości, popychając ją częstokroć do zarzucania całkiem dobrze zapowiadających się projektów oraz skutkując niespodziewanym wycofywaniem się w połowie drogi. Jest to jednostka rozważna, to dalekowzroczny i śmiały planista, rozpatruje przeróżne grafiki wydarzeń i nie wierzy koncepcjom stworzonym w pośpiechu. Jest to osoba spokojna, przypomina średniowiecznego zakonnika, dlatego umie zrozumieć kunsztowną maestrię i z reguły wykonuje pracę odpowiedzialnie, lecz w swoim tempie. To jednostka niezależna, nie lubi jakichkolwiek dogmatów i ograniczeń, toteż rozczaruje cię uważanie, że będzie respektowała twoje bariery i zalecenia.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ raczka, 26 czerwca
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.