Lwica, 03 sierpnia ☆ Panie

Lwica, 03 sierpnia ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz wykazywać genialne podejście do życia, idź ujarzmiać swoje otoczenie.

zdrowie: jesteś w dosyć mizernej formie, dbaj o siebie i nie rzucaj na rozbudowane przedsięwzięcia.

miłość: szarość w życiu emocjonalnym, spróbuj zaskoczyć w tej sprawie swojego parntera.

żywioł ogień
jakość stała
natura męska
planeta Słońce
metal złoto
liczba 1 i 4
Lwica, która urodziła się dnia 3 sierpnia, jest to jednostka ciekawska, chce poznać więcej aniżeli pozostałe osoby, a zatem jest prymusem w dziedzinach unikanych przez innych osobników oraz otrzymuje pierwszorzędne wyniki w ulubionych przedmiotach. Bywa człowiekiem ekstrawertycznym, lubi znajdować się wśród przyjaciół, niezmiernie uwielbia eksponować swoją osobę, aczkolwiek niestety umie także uważać się za krynicę mądrości. Jest to osobnik przedsiębiorczy, ubóstwia funkcjonować w nieustannym biegu i wyzwania pokonuje szturmem. Jest to człowiek metodyczny, potrafi dowieść swoje zamierzenia do pomyślnego ukończenia, umie się należycie motywować, jednak często nie daje rady tworzyć improwizowanych rozwiązań w narzucających konieczność tego sytuacjach. Jest to osoba bezpośrednia, potrafi od razu nawiązać znajomość, nie cierpi krążyć dookoła tematu, lecz przy tym nie umie być subtelna. Jest to osobnik lojalny, jest odpowiedzialnym i słownym podwładnym, do związków podchodzi niezwykle serio, ale jej przyrodzona sprawiedliwość potrafi być przyczyną paroksyzmów antypatii. To jednostka agresywna, pragnie dostrzegać bezzwłoczne rezultaty i urzeczywistnia brawurowe projekty. Bywa człowiekiem egocentrycznym, osoby wokół muszą zabiegać o jej stan psychiczny i jest absolutnie skoncentrowana na sobie. Częstokroć bywa autokratyczna, nie znosi osądzania własnych koncepcji i często nie wie o ogólnym postrzeganiu swojej postaci, więc częstokroć natrafia na bierny sprzeciw dla swoich działań.
Bywa człowiekiem nietolerancyjnym, przeciwstawia się każdemu sądzącemu inaczej, jej towarzysze mają obowiązek oceniać wszystko tak samo jak ona, toteż momentalnie zraża do siebie normalne osoby. Jest to człowiek gwałtowny, śmiało wysforowuje się myślami przed własny zespół, wszelki problem chce rozplątać szybko i odstręcza ją niedobór skutków swoich aktualnych prac. Charakteryzuje się śmiałością, nie zatrważają jej nijakie kłopoty, bowiem pracuje nad tym, by nie zastanawiać się nad lękiem i lubi działać w biegu. Jest to jednostka samodzielna, unika wykonywania narzuconych zaleceń, zatem rozczaruje cię uważanie, że będzie szanowała twoje pouczenia i restrykcje. To osobnik impulsywny, jest bezgranicznie przekonana, iż egzystencja pod przymusem harmonogramu nie jest najlepszą decyzją i powinno się sobie pozwolić na nieposkromione doświadczanie emocji i uzewnętrznianie się. Znamionuje się stanowczością, na ogół żyje gwałtownie i energicznie, ochoczo prowadzi zmagania z innymi oraz z radością wita wszelkie pozytywne reformy w rzeczywistości. To osoba tolerancyjna, nie wadzą obce upodobania i jednostek różniących się i niekonwencjonalnych nie uznaje z góry za niebezpieczeństwo, a więc jest działaczem charytatywnym walczącym o równość osób marginalizowanych. To osobnik optymistyczny, mocno pokłada ufność w swojej pomyślnej passie, nawet w porażce usiłuje wyszukać zalety, dlatego rewelacyjnie funkcjonuje jako odważny innowator.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ lwica, 03 sierpnia
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.