Byczyca, 16 maja ☆ Panie

Byczyca, 16 maja ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz przejawiać zadowalający stan duchowy, używaj życia, trudno zgadnąć, kiedy przydarzy się następny taki dzień.

zdrowie: ostrzegam, iż dzisiaj twoja forma jest niesłychanie słaba, postaraj się trzymać daleko od nadmiernej roboty.

miłość: prawie na pewno czeka Cię kiepski okres na zawieranie nowych znajomości, najmądzej wydaje się zostać w swoim domostwie i zająć się medytacjom.

żywioł ziemia
jakość stała
natura żeńska
planeta Wenus
metal miedź
liczba 6
Astrologiczna pani byk, która urodziła się w dniu 16 maja, bywa jednostką egoistyczną, potrafi być zręcznym kombinatorem i nie absorbuje jej rozbudowa twórczych stosunków ze znajomymi. To osobnik konserwatywny, uważa reformy za sposób zepsucia dobrych obiektów, na wszelką innowację popatruje wrogo i sceptycznie, a zatem częstokroć wszczyna burzliwe konflikty z własnymi pociechami. Jest to człowiek metodyczny, okazuje opanowanie i upór, funkcjonuje w sposób rozsądny i zaplanowany, jednak często nie wystarcza jej wszechstronności nieodzownej w niespodziewanych wypadkach. Jest to osoba lojalna, umie być autentycznym przyjacielem użytecznym w trudnościach, zaangażowanie w związku małżeńskim jest dla niej rzeczą oczywistą, ale częstokroć w tym przyrodzonym koleżeństwie potrafi zaniedbać swoje interesy. To jednostka łagodna, nie uzyskuje posłuchu surowością, nie przywiązuje wagi do władzy ani nie pozwala się prędko rozzłościć. Cechuje się wytrwałością, często ekscytuje ją wędkarstwo, umie wnikliwie zagłębiać się w cudze gawędy i konsekwencja pomaga jej dostrzec współzależności niedostrzegalne dla innych ludzi. Jest to osobnik szczery, jej szczerość przynosi jej uznanie, lubi formułować myśli bezpośrednio, aczkolwiek w dodatku nie umie być delikatna. Jest to jednostka formalna, wykazuje podobieństwo do wozu bez amortyzatorów, zdaje się być na amen uwięziona w niezmiennym trybie działania, toteż jest to najlepszy mistrz ceremonii. Częstokroć bywa dominująca, nie lubi osądzania własnych nakazów i nie lęka się oceny swojego stylu życia, a więc często staje się odosobnionym i unikanym wodzem.
To człowiek spokojny, jest to prawdziwy funkcjonariusz, zatem lubuje się w ospałych, wyciszających pracach i potrafi zachować samokontrolę w stresujących okolicznościach. Jest to osobnik flegmatyczny, żółw to przy niej rzeczywista personifikacja bystrości, umie przekroczyć każdy akceptowalny czas realizacji, jakby przemijanie dnia zupełnie nie miało związku z jej postacią. Uwielbia zachowywać się powolnie, trudno ją zwieść wykwintnymi frazami, bowiem liczy się dla niej nade wszystko praktyczna przydatność i zawsze próbuje budować dalekowzroczne analizy. Znamionuje się słownością, w ogóle nie przeciąga spraw do wykonania, jej pomysły nie kryją defektów, dlatego należy doszkalać się od niej pragmatyczności oraz efektywności. Jest to osoba zdecydowana, zazwyczaj działa szybko i żywiołowo, gdy trzeba, zdecydowanie i konkretnie dowodzi swoich sądów i nie odstępuje od ucieleśniania dalekosiężnych koncepcji dla chwilowej i złudnej ulgi. To jednostka odważna, niezmiernie rzadko boi się nieznanych przeszkód, gdyż pracuje nad tym, by nie skupiać się na strachu i jawi się pozostałym ludziom twardym głazem. Bywa powściągliwa, częstokroć irytuje swoją bezpośredniością, nie potrafi nawiązać bliskiego kontaktu z drugim człowiekiem, bo okazywanie emocji oznacza dla niej problem. To osobnik ostrożny, usiłuje nie odpowiadać odruchowo, sporządza wyrafinowane plany oraz dąży ku finansowemu dobrobytowi z namysłem, jednakże metodycznie.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ byczyca, 16 maja
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.