Wodnik, 09 lutego ☆ Panowie

Wodnik, 09 lutego ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: jeszcze jeden trywialny dzień w kalendarzu, dołóz starań, by go jakoś rozruszać, nie gódź się by ekscesy gwiazd unicestwiły twoje zamysły.

zdrowie: uprzedzam, że dzisiaj twoja wydajność jest ogromnie marna, to niewskazany dzień do dużej aktywności fizycznej.

miłość: nakieruj uwagę na swój związek, bowiem niewykluczone, iż nadszedł lichy czas w relacjach z partnerem.

żywioł powietrze
jakość stała
natura męska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 10
Wodnik urodzony w dniu 9 lutego częstokroć bywa sztywny, chce mieć przemyślaną replikę na dowolne możliwe pytanie, jako składnik wspólnoty jest często wiarygodny, chociaż zarazem niezbyt bystry, toteż optymalne efekty uzyskuje w ścisłych zagadnieniach wypranych z krzykliwych ozdobników. Cechuje się wszechstronnością, znamionują go różnorodne, nieschematyczne pomysły, umie wpasować się w zmienne okoliczności i termin „niewykonalny” nie występuje w jego słowniku. To jednostka błyskotliwa, uwielbia obcować z przyjaciołami, jego prozaiczne poruszenia wyglądają jak wykwintna forma sztuki, jednak potrafi także nużyć marudzeniem ciurkiem o jakiejś kwestii. Znamionuje się systematycznością, umie umiejętnie dysponować swoimi zasobami, postępuje w sposób wyważony i zaplanowany, jednak potrafi być nadto formalny w zaskakujących sytuacjach. To osoba wierna, jest odpowiedzialnym i sumiennym podwładnym, jest niezwykle lubiany przez kolegów, aczkolwiek niejednokrotnie w swoim oddaniu dociera aż do braku powagi. Charakteryzuje się elokwencją, swoje wystąpienia planuje niezmiernie sumiennie, słuchanie jego przemów może sprawiać autentyczną rozkosz, ale częstokroć w jego wypowiedziach po prostu brakuje meritum.
To człowiek wesoły, spodziewa się od świata nowych, ekscytujących doznań, strach przed dokonaniem gafy nie zatrzymuje go, a więc nie traci pogody ducha nawet w skomplikowanych warunkach. To osobnik powolny, żółw to przy nim prawdziwa inkarnacja bystrości, umie przekroczyć każdy akceptowalny harmonogram, jakby posiadał na wykonanie jakichkolwiek zadań całe stulecie. To jednostka taktowna, nie lęka się brać się za rozsądzanie sprzeczek, które mają związek z dziedzinami bardzo trudnymi i mierzące się z nimi osoby z reguły w krótkim czasie prowadzą do rezygnacji. Jest to człowiek przewidujący, podejmuje próby, by nie odpowiadać innstynktownie, skrupulatnie organizuje wszelkie manewry oraz śpieszy ku bogactwu mozolnie, lecz systematycznie. To osoba niezależna, naprawdę kocha się w nieograniczonej autonomii decyzji, dlatego niech ci nie roi się, iż posłucha kogoś bez pojedynku. Cechuje się obiektywizmem, niezwykle drobiazgowo drąży najdrobniejsze rzeczy i wszelkie sprawy lubi przemyśleć kilkukrotnie, zatem raczej jest ogólnie uważany za sprawiedliwego rozjemcę. Jest to osobnik wysublimowany, swoją siedzibę zagospodarowuje z iście cesarską pomysłowością i jego społeczne zasady są zawsze idealne, a zatem często jest określany jako rodzimy wyznacznik gustów. To człowiek kompromisowy, dysponuje niezmiernie ciekawskim i wszechstronnym umysłem i ekscytuje go różnorakość otoczenia i współpracowników, więc bywa działaczem charytatywnym zabiegającym o równość osób marginalizowanych. Uwielbia zachowywać się stanowczo, rewelacyjnie zna swoje pragnienia, ochoczo walczy z innymi oraz nie obawia się wszczynania sporów.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ wodnik, 09 lutego
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.