Wodnik, 08 lutego ☆ Panowie

Wodnik, 08 lutego ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: dzionek jakich wiele, spróbuj go rozruszać, nie dopuść żeby przypływy melancholii zburzyły twoje zamierzenia.

zdrowie: twoja witalność bezwzględnie niedomaga, pilnuj się i nie rzucaj na czasochłonne zadania.

miłość: niewątpliwie zdajesz sobie sprawę, czego oczekujesz w życiu emocjonalnym, twoje pragnienia teraz są w stanie się ziścić.

żywioł powietrze
jakość stała
natura męska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 10
Pan wodnik urodzony dnia 8 lutego cechuje się metodycznością, wykonuje pracę bez bezsensownych sprintów, trudności nie potrafią szybko go zrazić, jednak często nie starcza mu kreatywności wskazanej w nagłych wypadkach. To osoba oficjalna, jego zachowanie jest częstokroć stereotypowe, zdaje się być trwale unieruchomiony w nieodmiennej technice funkcjonowania, toteż optymalne rezultaty otrzymuje w technicznych zagadnieniach wypranych z krzykliwych ozdobników. To człowiek błyskotliwy, jest pierwszą gwiazdą każdej imprezy, posiadanie obszernego audytorium oznacza dla niego najwspanialszą zabawę, jednakże często pragnie wygłaszać sądy mało rozważne. Jest to jednostka wszechstronna, niezwykle ciężko go czymś zdumieć, zapał do udoskonalania jest jego niezmienną właściwością i wydaje się dysponować kompletnym rozwiązaniem na dowolną możliwą przeszkodę. To osobnik wierny, umie być doskonałym kompanem przydatnym w zgryzotach, lojalność w rodzinie jest dla niego sprawą bezsporną, ale częstokroć w tej immanentnej przyjazności potrafi zapomnieć własne interesy. Jest to jednostka elokwentna, jego rozważania wykazują podobieństwo do kunsztownych konstrukcji, ochoczo rozmyśla, aczkolwiek często nie umie w rozsądnej ilości czasu dotrzeć do meritum.
To człowiek taktowny, nie lęka się brać się za mediowanie sporów, które dotykają dziedzin bardzo skomplikowanych i zazwyczaj doprowadzają do rozpaczy pozostałe osoby. Jest to osobnik wesoły, promieniuje pozytywną siłą, popełnione pomyłki uznaje za kopalnię użytecznej mądrości, a więc chętnie podejmuje się badania nieprzebytych wcześniej rejonów. Jest to człowiek bezstronny, usiłuje zrozumieć inne poglądy oraz nie jest prędki z przyjmowaniem wyboru, dlatego z reguły jest ceniony jako sędzia. Jest to jednostka flegmatyczna, zakończenie czegokolwiek zgodnie z planem to dla niego niewykonalna misja, potrafi wykroczyć poza wszelki akceptowalny czas realizacji, jakby zupełnie nie troszczył się o finał swoich działań. To osobnik wysublimowany, z największą przyjemnością przyobleka się w najbardziej przebojowe w tej chwili i wykwintne stroje i w każdej swojej aktywności dokłada starań, by uzyskiwać wirtuozostwo, zatem częstokroć uznaje się za arbitra dobrej stylistyki. Jest to człowiek dalekowzroczny, to ostrożny i ambitny strateg, uważnie sprawdza posiadane zapisy i antycypacje oraz nie ufa pomysłom stworzonym niestarannie. To osoba stanowcza, wspaniale zna swoje pragnienia, ochoczo współzawodniczy z innymi i nie odstępuje od realizacji długofalowych planów dla przelotnej i zwodniczej ulgi. To osobnik samodzielny, nie lubi jakichkolwiek barier i zasad, a zatem szaleństwem jest uważanie, że posłucha kogoś bez walki. Charakteryzuje się kompromisowością, chętnie czerpie wiedzę o oryginalnych i porywających rzeczach i bez problemu zmienia dotychczasowe przekonania w konfrontacji z nowopoznanymi obserwacjami, więc jest działaczem prospołecznym walczącym o wolność ludzi wykluczonych.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ wodnik, 08 lutego
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.