Wodnik, 07 lutego ☆ Panowie

Wodnik, 07 lutego ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: nastrój w górnym regionie stanów niskich, będzie ci niezbędne mnóstwo siły woli, aby nie zmitrężyć tego dnia na zbędnym marudzeniu.

zdrowie: to moment dosyć satysfakcjonującej wydolności, nie obawiaj się zmagać się o lepsze jutro.

miłość: nakieruj uwagę na swoje uczucia do bliskiej osoby, ponieważ jest duża szansa, że przyszedł kiepski okres w związku.

żywioł powietrze
jakość stała
natura męska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 10
Zodiakalny mężczyzna wodnik urodzony w dniu 7 lutego to człowiek ekstrawertyczny, jest źródłem przeróżnych pomysłów, istnienie ogromnej widowni oznacza dla niego najwspanialszą zabawę, ale na nieszczęście umie także uważać się za krynicę mądrości. Cechuje się wszechstronnością, wspaniale znajduje się nawet w okolicznościach dokuczliwego zamieszania i niezmiernie ciężko go czymś zaszokować. To osobnik komunikatywny, w bardzo wyrafinowany sposób zestawia słowa, uwielbia rozmawiać otwarcie o różnych sprawach, jednak często trudno wyciągnąć z niego zwięzłe i treściwe odpowiedzi. Znamionuje się wiernością, potrafi być autentycznym kolegą użytecznym w trudnościach, próbuje zachowywać się właściwie do swoich poglądów, lecz częstokroć w tej przyrodzonej życzliwości umie zaniedbać własne interesy. Jest to jednostka konsekwentna, mozoli się bez nieskutecznych zrywów, pracuje w sposób rozważny i zaplanowany, jednak nieraz zanadto obstaje za przedtem wymyślonymi planami. Bywa osobą konwencjonalną, ubóstwia skomplikowany społeczny ceremoniał, jako składnik wspólnoty jest często wiarygodny, mimo że równocześnie niezbyt łebski, a zatem jest to optymalny animator.
Charakteryzuje się dalekowzrocznością, to przezorny i śmiały strateg, sporządza wymyślne projekty oraz mknie ku bogactwu wolno, jednakże systematycznie. To osobnik flegmatyczny, sprawia wrażenie zupełnie odprężonego, potrafi wykroczyć poza wszelki realny harmonogram, jakby świetnie bawił się przy takim traceniu życia. Cechuje się obiektywizmem, zawsze dokłada starań, by zrozumieć co tylko się da i nie ufa wyborom przedsiębranym pod wpływem emocji, zatem przeważnie jest ogólnie uważany za sprawiedliwego mediatora. Jest to osoba szykowna, gustuje w zwinnych, wyścigowych brykach i jego publiczne maniery są w każdym wypadku bezbłędne, a więc częstokroć uważa się za arbitra dobrej stylistyki. Znamionuje się tolerancyjnością, nie przeszkadzają odmienne zainteresowania i sprawnie uaktualnia dotychczasowe przekonania w zderzeniu z nowopoznanymi spostrzeżeniami, dlatego nie znosi u znajomych wyłącznie niedostatku wielkoduszności. To człowiek taktowny, nie obawia się zajmować się rozsądzaniem sprzeczek, które zdają się niemożliwymi a wręcz pomylonymi i zazwyczaj przerastają pozostałe osoby. Jest to jednostka niezależna, nie cierpi jakichkolwiek zasad i zakazów, toteż niech ci nie roi się, iż wykona oznajmione mu instrukcje. Charakteryzuje się wesołością, oczekuje od świata oryginalnych, interesujących doznań, lubi uczyć się nowych dziedzin, więc chętnie bierze się za badanie niezgłębionych poprzednio terytoriów. Jest to osoba zdecydowana, w realizowaniu swoich celów umie być niezwykle zdyscyplinowany, czasem kompletnie bezwzględny, ochoczo współzawodniczy z innymi oraz nie daje się skonfundować.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ wodnik, 07 lutego
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.