Wodnik, 06 lutego ☆ Panowie

Wodnik, 06 lutego ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz wykazywać niezgorsze podejście do życia, chwytaj życie za rogi, takich chwil nie ma za wiele.

zdrowie: będziesz się dziś czuć raczej przeciętnie, weź się do jakieś rutynowej aktywności.

miłość: sądzę, że swój związek traktujesz jako coś zbytnio oklepanego, wypracowanie satysfakcji nakazuje tutaj większego zaangażowania.

żywioł powietrze
jakość stała
natura męska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 10
Zodiakalny pan wodnik urodzony w dniu 6 lutego to jednostka elastyczna, wydaje się posiadać gotowe rozwiązanie na każdy dający się pomyśleć problem, umie współdziałać nieomalże z każdą osobą i termin „niemożliwy” nie istnieje w jego zasobie językowym. Charakteryzuje się elokwencją, swoje tyrady planuje bardzo uważnie, lubi olśniewać kolegów swoim rozległym doświadczeniem, aczkolwiek częstokroć nie potrafi w racjonalnym czasie dotrzeć do sedna. To osobnik konsekwentny, mozoli się bez zbędnych sprintów, pracuje w sposób przemyślany i sprawdzony, jednak nieraz zbyt upiera się przy przedtem wymyślonych planach. Jest to człowiek szczery, jest niezwykle ciepły względem własnego współtowarzysza, próbuje zachowywać się właściwie do swoich poglądów, lecz jego wrodzona prawość umie powodować wybuchy niechęci. Jest to osoba formalna, przypomina tramwaj bez hamulców, często jest niezwykle taktowny, jednakże też odrobinę rutynowy w funkcjonowaniu, zatem nie jest wziętą duszą towarzystwa. Uwielbia zachowywać się towarzysko, jest najważniejszym artystą wszelkiej imprezy, lubi oszałamiać swoich słuchaczy, ale częstokroć na nieszczęście nie potrafi uciszyć się w sposobnym momencie.
Znamionuje się bezstronnością, usiłuje wznieść się nad osobiste antypatie oraz wszelkie rzeczy chce przeanalizować po wiele razy, więc chętnie bywa powoływany do sędziowania kłótni. To człowiek optymistyczny, cieszy się istnieniem, pragnie czerpać wiedzę o oryginalnych sprawach, toteż dobrze sprawuje się jako śmiały racjonalizator. To osobnik samodzielny, nienawidzi jakichkolwiek ograniczeń i reguł, dlatego rozczaruje cię uważanie, iż będzie przestrzegał twoich zakazów i dyspozycji. Cechuje się dalekowzrocznością, to rozważny i wytrawny strateg, z uwagą ogląda istniejące dane statystyczne i prognozy oraz nie polega na koncepcjach stworzonych w pośpiechu. Charakteryzuje się siłą, wspaniale zna swoje pragnienia, ochoczo urzeczywistnia ogromne modernizacje i przewroty oraz radośnie odbiera wszelkie pomyślne przemiany w życiu. To osoba szykowna, zachwyca się szybkimi, rajdowymi autami i w dowolnej swojej aktywności podejmuje starania, by osiągać wirtuozerię, a więc obfitość gotówki niezmiernie upraszcza mu prowadzenie żywota będącego w zgodzie z jego usposobieniem. Jest to jednostka powolna, zdaje się bez reszty zdystansowanym, umie wykroczyć poza każdy akceptowalny harmonogram, jakby upływ dnia wcale nie dotykał jego persony. To człowiek grzeczny, nie lęka się podejmować się rozsądzania sporów, które odnoszą się do dziedzin bardzo skomplikowanych i okażą niewykonalni dla jego rozlicznych poprzedników. Znamionuje się tolerancyjnością, dysponuje niezwykle dociekliwą i wielostronną umysłowością i osób innych i dziwnych nie uznaje od razu za niebezpieczeństwo, a zatem nie znosi u współpracowników tylko niedoboru poszanowania innych.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ wodnik, 06 lutego
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.