Wodnik, 05 lutego ☆ Panowie

Wodnik, 05 lutego ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: stan kondycji psychicznej poniżej średniej, potrzebujesz wiele siły woli, by mimo to wypełniać swoje obowiązki względnie rozsądnie.

zdrowie: bywały przedtem wydajniejsze dni, zajmij się jakąś rutynową aktywnością.

miłość: przedstawiasz sobą inkarnację Wenus, jeżeli chociaż zapragniesz, potrafisz tworzyć dobre związki.

żywioł powietrze
jakość stała
natura męska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 10
Astrologiczny mężczyzna wodnik, który przyszedł na świat w dniu 5 lutego, jest to jednostka komunikatywna, w niezmiernie przemyślny sposób dobiera wyrazy, uwielbia wzbudzać podziw przyjaciół swoim ogromnym doświadczeniem, jednakże częstokroć ciężko wyciągnąć z niego zwarte i treściwe riposty. Często bywa sztywny, wygląda jak lokomotywa bez resorów, jest dosyć formalny pomimo tego że w każdym wypadku także bardzo taktowny, a więc nie jest lubianą duszą towarzystwa. Charakteryzuje się konsekwencją, potrafi rozsądnie gospodarować swoimi zasobami, umie się właściwie motywować, jednak marnie znosi błyskawicznie przeistaczające się warunki. To osobnik szczery, jest uczciwym i sumiennym podkomendnym, uczciwość w związku małżeńskim jest dla niego rzeczą oczywistą, aczkolwiek częstokroć w tej wrodzonej kurtuazji potrafi nie zaspokoić osobistych potrzeb. To człowiek elastyczny, pojęcie „niewykonalne” nie występuje w jego doktrynie życiowej, cechują go najrozmaitsze, nietypowe pomysły i zapał do ulepszania jest jego niezmienną cechą. Lubi zachowywać się ekstrawertycznie, jest głównym aktorem każdej imprezy, ma w duchu niewyczerpaną ilość przypowieści, lecz niestety umie też uważać się za prawdziwego mędrca.
Cechuje się siłą, jasno i precyzyjnie komunikuje swoje pragnienia, jeśli to konieczne, odważnie i merytorycznie uzasadnia swoje opinie oraz z radością reaguje na wszelkie pozytywne zmiany w rzeczywistości. To osoba sprawiedliwa, podejmuje próby, by poznać obce poglądy i nie wierzy rozstrzygnięciom podejmowanym pod wpływem uczuć, zatem zwykle jest chwalony jako rozjemca. Znamionuje się optymizmem, zawsze patrzy z odwagą przed siebie, cieszą go nieznane przeżycia i przygody, a zatem chętnie bierze się za sondowanie niezgłębionych wcześniej stref. Charakteryzuje się niezależnością, decyzje obiera na podłożu własnych rozważań, więc zawiedzie cię zakładanie, że będzie miał uznanie dla twoich instrukcji i barier. Jest to jednostka kulturalna, można mu zlecić realizowanie śmiałych zadań, które przedstawiają sobą autentyczną trudność także dla wprawnych i sprytnych dyplomatów i walczących z nimi ludzi zazwyczaj szybko skłaniają do kapitulacji. Jest to osobnik dalekowzroczny, wystrzega się nieprzemyślanych działań, rozważa różne grafiki wydarzeń oraz nie ufa koncepcjom utworzonym byle jak. Jest to jednostka kompromisowa, ochoczo dokształca się w awangardowych i ciekawych sprawach i osób odmiennych i egzotycznych nie uznaje na wstępie za zagrożenie, dlatego nie akceptuje u współpracowników jedynie niedoboru wyrozumiałości. To osobnik wyrafinowany, poświęca się luksusowym zabawom i jego społeczne zachowania są w każdym wypadku idealne, toteż często bywa postrzegany jako tutejszy wyznacznik gustów. To człowiek powolny, nie można go przeważnie określić punktualnym, marudzi z każdą możliwą rzeczą tak dalece, jakby w ogóle nie zabiegał o finał swoich prac.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ wodnik, 05 lutego
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.