Wodnik, 17 lutego ☆ Panowie

Wodnik, 17 lutego ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: wartość kondycji psychicznej poniżej średniej, będzie ci potrzene wiele opanowania, żeby nie stracić tego dnia na próżnym marudzeniu.

zdrowie: ostrzegam, iż twoja witalność jest całkiem niezadowalająca, próbuj wykręcić się od niepotrzebnej orki.

miłość: płonie w tobie ogień namiętności, jeśli bodaj zamarzysz sobie, możesz uzyskać wszystko.

żywioł powietrze
jakość stała
natura męska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 10
Pan wodnik urodzony w dniu 17 lutego to osobnik komunikatywny, jego rozważania zdają się być kunsztownymi budowlami, lubi wzbudzać podziw towarzyszy swoją szeroką erudycją, lecz często trudno wydostać z niego zwarte i celne odpowiedzi. To jednostka konsekwentna, umie racjonalnie zarządzać swoimi siłami, potrafi się odpowiednio inspirować, jednak umie być przesadnie konwencjonalny w nietypowych okolicznościach. Bywa osobą formalną, wykazuje podobieństwo do samochodu bez zderzaków, oryginalność to dla niego nieomalże pseudonim błędnego postępowania, a zatem optymalne wyniki uzyskuje w naukowych przedmiotach wyzbytych krzykliwych błyskotek. To człowiek szczery, partnerzy są dla niego bardzo istotni, do związków podchodzi niezmiernie na serio, ale niekiedy w swoim oddaniu sięga aż do sztuczności. Uwielbia zachowywać się ekstrawertycznie, pragnie spędzać czas z przyjaciołami, jego zwykłe poruszenia pobrzmiewają niezwykły popis, aczkolwiek częstokroć ma też zbyt dobre mniemanie o sobie. Jest to jednostka wszechstronna, znamionują go rozliczne, niepospolite projekty i niezwykle ciężko go czymś zaskoczyć.
Lubi zachowywać się stanowczo, doskonale zdaje sobie sprawę ze swoich potrzeb, potrafi wymóc zrealizowanie zarządzonych zarządzeń oraz nie odstępuje od wdrażania dalekosiężnych koncepcji dla dorywczej i pozornej wygody. Jest to osoba tolerancyjna, nie niepokoją inne upodobania i bawi go rozmaitość życia i wspólników, więc stara się stronić od narwanych ekstremistów pochłoniętych oznajmianiem najwspanialszych idei. To człowiek optymistyczny, zachwyca się rzeczywistością, również w przegranej próbuje znaleźć pozytywy, dlatego chętnie bierze się za eksplorację niepoznanych przedtem obszarów. Jest to osoba sprawiedliwa, podejmuje próby, by zrozumieć odmienne przekonania oraz nie ufa decyzjom podejmowanym pod presją afektów, toteż przeważnie jest powszechnie uważany za obiektywnego rozjemcę. Jest to człowiek taktowny, nie obawia się podejmować się arbitrażu zwad, które jawią się nierealnymi a wręcz pomylonymi i okażą niemożliwi dla jego mnogich prekursorów. To osobnik powolny, sfinalizowanie czegokolwiek w terminie to dla niego niewykonalne zadanie, guzdra się z każdą możliwą rzeczą tak dalece, jakby świetnie spędzał czas przy takim traceniu żywota. Jest to człowiek zaradny, postanowienia obiera na bazie osobistych przemyśleń, a więc niech ci nie zdaje się, że ulegnie komuś bez konfrontacji. Znamionuje się przezornością, dokłada starań, by nie reagować emocjonalnie, rozpatruje najrozmaitsze plany posunięć oraz nie darzy zaufaniem konceptów stworzonych byle jak. Cechuje się wysublimowaniem, swój dom wyposaża z naprawdę magnacką fantazją i ubóstwia sprawować się z jaśniepańskim szykiem, zatem często uznaje się za jurora właściwej stylistyki.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ wodnik, 17 lutego
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.