Wodnik, 15 lutego ☆ Panowie

Wodnik, 15 lutego ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: ranek nie odznaczający się niczym nietypowym, spróbuj tchnąć w niego energię, nie dopuść aby ataki melancholii zepsuły twoje zamysły.

zdrowie: to okres stosunkowo niezgorszej wydajności, nie lękaj się udowodnić innym, na co cię stać.

miłość: włóż dużo serca w swój związek, ponieważ możliwe, że nadszedł niezadowalający moment w związku.

żywioł powietrze
jakość stała
natura męska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 10
Mężczyzna wodnik, który urodził się w dniu 15 lutego, to osoba ekstrawertyczna, uwielbia spędzać czas z towarzyszami, eskorta szerokiej publiczności cechuje dla niego perfekcyjną zabawę, aczkolwiek często posiada też zanadto dobre mniemanie o sobie. Jest to jednostka konwencjonalna, pragnie dysponować przygotowaną odpowiedzią na każdą dającą się pomyśleć kwestię, częstokroć jest bardzo grzeczny, lecz również trochę stereotypowy w zachowaniu, toteż najlepsze efekty osiąga w ścisłych dziedzinach wiedzy wypranych z bufońskich ozdób. To człowiek wszechstronny, pociąg do optymalizacji jest jego nieodmienną właściwością, oszołomienie to u niego emocja autentycznie niecodzienna i reaguje żwawo i sprawnie. Jest to osobnik komunikatywny, lubi przemawiać rozwlekle i tajemniczo, chętnie rozmyśla, jednakże często trudno wydobyć z niego syntetyczne i rzeczowe riposty. Jest to jednostka szczera, jest niezwykle dbały względem swojej drugiej połowy, wierność w rodzinie jest dla niego sprawą bezsporną, ale częstokroć w tej wrodzonej przyjazności potrafi zapomnieć osobiste interesy. Jest to człowiek metodyczny, umie rozsądnie zawiadywać swoimi rezerwami, potrafi się właściwie inspirować, jednak czasem zbytnio przywiązuje się do już obmyślonych planów.
Jest to osoba flegmatyczna, sprawia wrażenie bezgranicznie odprężonego, zachowuje się tak, jakby miał na wykonanie wszelkich zadań kompletną wieczność. Jest to osobnik taktowny, nie lęka się zajmować się rozsądzaniem kłótni, które oznaczają potrzebę wykorzystania zmyślnych i po wielokroć całkiem zagmatwanych wywodów i ścierających się z nimi ludzi z reguły błyskawicznie prowadzą do poddania się. To jednostka kompromisowa, umie przestawać z osobami o wielce różniących się przekonaniach i ekscytuje go urozmaicenie życia i kolegów, zatem podejmuje próby, by wystrzegać się postrzelonych pomyleńców zaaferowanych obwieszczaniem najdoskonalszych ideologii. To człowiek stanowczy, rewelacyjnie rozumie swoje pragnienia, gdy trzeba, nieustępliwie i rzeczowo tłumaczy swoje oceny oraz nie daje się skonfundować. To osobnik przewidujący, usiłuje nie odpowiadać odruchowo, skrupulatnie aranżuje najbłahsze ruchy i pędzi ku sukcesowi z namysłem, jednakże metodycznie. To jednostka zaradna, naprawdę kocha totalną swobodę wyboru, a zatem niech ci nie wydaje się, iż posłucha kogoś bez potyczki. Jest to człowiek wyrafinowany, gustuje w chyżych, wyścigowych samochodach i czuje upodobanie do przestawania z teatrem, a więc uszczęśliwiony jest jako szafarz pokaźnego majątku. Znamionuje się optymizmem, emanuje pozytywnym animuszem, bawią go kolejne eksperymenty i doznania, więc dobrze działa jako śmiały wynalazca. To osoba sprawiedliwa, zawsze stara się poznać co tylko się da oraz wszelkie rzeczy chce rozpatrzyć wielokrotnie, dlatego przeważnie jest ceniony jako rozjemca.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ wodnik, 15 lutego
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.