Wodnik, 14 lutego ☆ Panowie

Wodnik, 14 lutego ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: poranek jakich wiele, postaraj się jakimś sposobem tchnąć w niego zapał, nie zezwól żeby wyroki losu zniweczyły twoje zamysły.

zdrowie: bywało lepiej, weź się do jakieś średnio trudnej pracy.

miłość: przedstawiasz sobą ucieleśnienie zmysłowości, wkładem swojej pracy, jesteś w stanie uzyskać wszystko.

żywioł powietrze
jakość stała
natura męska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 10
Zodiakalny pan wodnik, który urodził się dnia 14 lutego, znamionuje się szczerością, jest rzetelnym i sumiennym podkomendnym, lojalność w związku małżeńskim jest dla niego rzeczą bezdyskusyjną, ale często w tej spontanicznej kurtuazji umie nie zaspokoić własnych potrzeb. Charakteryzuje się elastycznością, gdy trzeba, potrafi zmontować odrzutowiec z tektury i linki, zacięcie do poprawiania jest jego nieodmiennym atrybutem i wyraz „nierealny” nie znajduje się w jego doktrynie życiowej. To osoba oficjalna, chce dysponować sprawdzoną odpowiedzią na każdą możliwą wątpliwość, jest raczej konwencjonalny pomimo tego że w każdym wypadku też bardzo uprzejmy, a więc optymalne efekty osiąga w naukowych dziedzinach wiedzy wyzbytych bufońskich ornamentów. Lubi zachowywać się ekstrawertycznie, uwielbia obcować z przyjaciołami, lubi uwodzić swoich słuchaczy, jednakże częstokroć ma także zbytnio wysokie zdanie o sobie. To człowiek zorganizowany, umie dociągnąć swoje przedsięwzięcia do pomyślnego zamknięcia, kłopoty nie potrafią łatwo go zniechęcić, jednak często nie daje rady błyszczeć elokwencją w narzucających konieczność tego okolicznościach. Cechuje się elokwencją, swoje tyrady tworzy niezwykle starannie, uwielbia rozmawiać publicznie o różnych problemach, lecz częstokroć w jego wypowiedziach zwyczajnie brakuje przesłania.
Jest to osobnik przezorny, dokłada starań, by nie odpowiadać emocjonalnie, rozważa różne scenariusze wydarzeń oraz mknie ku sukcesowi powoli, aczkolwiek konsekwentnie. Znamionuje się tolerancyjnością, chętnie dokształca się w niekonwencjonalnych i fascynujących sprawach i nie interesuje go przekonywanie towarzyszy do swoich przekonań, a zatem próbuje unikać postrzelonych fanatyków pochłoniętych wygłaszaniem jedynie słusznych dogmatów. Jest to jednostka szykowna, z największą przyjemnością przyobleka się w najbardziej rozchwytywane aktualnie i markowe szaty i czuje pociąg do przestawania z teatrem, toteż często jest kwalifikowany jako tutejszy dyktator mody. To osoba samodzielna, nie cierpi jakichkolwiek ograniczeń i praw, więc niech ci nie zdaje się, że podporządkuje się komuś bez walki. Charakteryzuje się uczciwością, zawsze stara się zrozumieć ile tylko się da oraz nie darzy zaufaniem ocen obieranych pod presją afektów, dlatego ochoczo bywa powoływany do rozsądzania utarczek. Jest to jednostka flegmatyczna, szachista to przy nim naturalna personifikacja szybkości, umie wykroczyć poza wszelki dopuszczalny plan czasowy, jakby wcale nie dbał o zakończenie swoich działań. Jest to człowiek kulturalny, można mu zlecić wykonanie ryzykanckich zadań, które wydają się niewykonalnymi a nawet szaleńczymi i zazwyczaj przygnębiają pozostałe osoby. Jest to osobnik pogodny, zachwyca się światem, również w porażce usiłuje wyszukać zalety, zatem nie gubi odwagi nawet w zawiłych warunkach. Lubi zachowywać się stanowczo, doskonale rozumie swoje pragnienia, jeśli to konieczne, nieustępliwie i merytorycznie broni swoich opinii oraz nie pozwala się zdezorientować.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ wodnik, 14 lutego
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.