Wodnik, 01 lutego ☆ Panowie

Wodnik, 01 lutego ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: wartość nastroju poniżej normy, uzbrój się w mnóstwo hartu ducha, żeby nie zmarnować całego dnia na próżnym narzekaniu.

zdrowie: twoja witalność stanowczo nawala, dbaj o siebie oraz nie angażuj w wielkie akcje.

miłość: zapewne czeka Cię kiepski okres na zawieranie kolejnych związków, najlepiej będzie zostać w swoim domostwie i zajmować się bobby.

żywioł powietrze
jakość stała
natura męska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 10
Mężczyzna wodnik urodzony w dniu 1 lutego bywa człowiekiem ekstrawertycznym, jest prawdziwą duszą towarzystwa, uwielbia urzekać swoich dyskutantów, aczkolwiek potrafi także irytować trajkotaniem nieustannie o jakimś temacie. Jest to jednostka konsekwentna, umie dociągnąć swoje przedsięwzięcia do szczęśliwego zamknięcia, kłopoty nie potrafią łatwo go zniechęcić, jednak niejednokrotnie nadmiernie obstaje za wcześniej opracowanymi koncepcjami. Cechuje się elokwencją, swoje oracje buduje niezwykle starannie, lubi imponować towarzyszom swoją szeroką wiedzą, jednakże częstokroć umie też produkować przeciętne dyrdymały. Bywa sztywny, wykazuje podobieństwo do wozu bez resorów, zdaje się być trwale unieruchomiony w niezmiennym trybie działania, toteż nie jest lubianym aktywistą. Jest to osoba elastyczna, wydaje się dysponować gotową strategią na każdą dającą się pomyśleć przeszkodę, niezmiernie ciężko go czymś zaskoczyć i skłonność do optymalizacji jest jego nieodmienną własnością. Znamionuje się wiernością, jest bardzo kochający dla własnego małżonka, jest niezwykle ceniony przez współpracowników, lecz często w tym przyrodzonym koleżeństwie potrafi nie zatroszczyć się o osobiste interesy.
Uwielbia zachowywać się stanowczo, przejrzyście i dokładnie komunikuje swoje potrzeby, entuzjastycznie wprowadza w życie wielkie przełomy i innowacje oraz nie pozwala się skonfundować. Charakteryzuje się samodzielnością, stroni od wykonywania narzuconych instrukcji, więc zawiedzie cię przewidywanie, że zrealizuje przedstawione mu pouczenia. To osobnik taktowny, daje radę wykryć efektywne obejścia problemów, które potrzebują ogromnej porcji kurtuazyjnej powściągliwości i walczących z nimi ludzi zwykle błyskawicznie popychają do wycofania się. Jest to osoba wysublimowana, swoją siedzibę zagospodarowuje z iście wielkopańską fantazją i jego społeczne obyczaje są zawsze nieskazitelne, a zatem dostatek gotówki niezmiernie udogadnia mu realizowanie życia będącego w zgodzie z jego osobowością. To osobnik flegmatyczny, jakiekolwiek grafiki działają dla niego wyłącznie na papierze, zachowuje się tak, jakby wcale nie zabiegał o wykonanie swoich prac. Cechuje się ostrożnością, wystrzega się nieostrożnych aktywności, układa przemyślane projekty oraz nie darzy zaufaniem konceptów utworzonych na kolanie. Znamionuje się optymizmem, niezachwianie wierzy w swoje szczęście, popełnione pomyłki ocenia jako skarbnicę cennej nauki, zatem nie gubi nadziei nawet w zawiłych sytuacjach. To jednostka bezstronna, podejmuje próby, by wzlecieć nad osobiste antypatie i unika decydowania o nieznanych sobie zagadnieniach, dlatego w każdym wypadku zawczasu cierpliwie cię zbada przed oznajmieniem werdyktu. To człowiek kompromisowy, ochoczo uczy się niekonwencjonalnych i wciągających rzeczy i cieszy go różność otoczenia i wspólników, a więc nie akceptuje u kumpli tylko nieposiadania wyrozumiałości.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ wodnik, 01 lutego
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.