Wodnik, 31 stycznia ☆ Panowie

Wodnik, 31 stycznia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: kolejny szablonowy dzień, spróbuj go w jakiś sposób ocieplić, nie gódź się by ekscesy horoskopu zniweczyły twoje zamierzenia.

zdrowie: twoja wydolność niewątpliwie kuleje, dbaj o siebie i nie angażuj w rozbudowane akcje.

miłość: prawie na pewno czeka Cię dołek w relacji z partnerem, najsensowniej siedzieć w domu i zająć się czytaniu.

żywioł powietrze
jakość stała
natura męska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 10
Zodiakalny mężczyzna wodnik urodzony w dniu 31 stycznia znamionuje się wszechstronnością, nie traci godzin na bezowocne psioczenie i jeśli sytuacja tego wymaga, potrafi zrobić rakietę z papieru i linki. To osoba towarzyska, jest najważniejszym aktorem wszelkiego bankietu, nosi w duchu obfitą ilość historii, lecz na nieszczęście umie też uznawać się za godny podziwu fenomen. Często bywa sztywny, ubóstwia wymyślny publiczny ceremoniał, jest dość formalny mimo że zawsze również niezwykle miły, a więc nie jest uznanym społecznikiem. Charakteryzuje się wiernością, jest bardzo serdeczny dla własnej drugiej połowy, uczciwość w parze małżeńskiej jest dla niego rzeczą oczywistą, ale jego naturalna praworządność potrafi skutkować paroksyzmami niechęci. Jest to człowiek zdyscyplinowany, wykonuje pracę bez zbędnych zrywów, trudności nie umieją szybko go zrazić, jednak potrafi być zbytnio konwencjonalny w nieznanych sytuacjach. Jest to osobnik komunikatywny, uwielbia przemawiać przewlekle i zawile, chętnie studiuje, aczkolwiek częstokroć trudno wyciągnąć z niego spoiste i treściwe odpowiedzi.
Jest to jednostka samodzielna, nie cierpi jakichkolwiek norm i ograniczeń, a zatem zawiedzie cię uważanie, iż podda się komuś bez starcia. Jest to osoba tolerancyjna, nie stroni od zagadnień oryginalnych i różnych od uprzednio przyswojonych i nie interesuje go nakłanianie towarzyszy do swoich przekonań, dlatego nie znosi u wspólników wyłącznie braku szacunku dla innych. Cechuje się wesołością, oczekuje od rzeczywistości zaskakujących, fantastycznych doświadczeń, popełnione wpadki uważa za kopalnię wartościowej nauki, toteż nie gubi optymizmu nawet w zagmatwanych warunkach. To osobnik grzeczny, można mu polecić wykonywanie ryzykownych operacji, które stanowią autentyczną przeszkodę również dla wprawnych i błyskotliwych męży stanu i okażą nierealni dla jego mnogich poprzedników. To człowiek powolny, wydaje się kompletnie odprężonym, do własnych obowiązków odnosi się tak, jakby upływanie dnia w ogóle nie miało związku z jego istotą. Charakteryzuje się bezstronnością, niezmiernie skrupulatnie roztrząsa najsubtelniejsze sprawy oraz nie jest popędliwy z przyjmowaniem działania, więc na ogół jest chwalony jako sędzia. Jest to osoba rozważna, wystrzega się niefrasobliwych aktywności, rozpatruje przeróżne grafiki posunięć i dąży ku bogactwu pomału, jednakże metodycznie. To osobnik silny, podąża do finału bez niepotrzebnych wątpliwości, nie czuje awersji przed demolowaniem dotychczasowego ładu oraz nie daje się zbić z tropu. Jest to jednostka wysublimowana, poświęca się wykwintnym zabawom i lubi zachowywać się z arystokratyczną szykownością, zatem uszczęśliwiony jest jako dysponent ogromnej fortuny.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ wodnik, 31 stycznia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.