Wodnik, 30 stycznia ☆ Panowie

Wodnik, 30 stycznia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: nie będziesz doświadczać specjalnie dobrego humoru, uważaj by nie zachowywać się agresywnie względem innych ludzi.

zdrowie: witalność wprost gotuje się wewnątrz Ciebie, spożytkuj ten stan najdokładniej, jak tylko się da.

miłość: najpewniej nadszedł zły okres na spotykanie ludzi, najlepiej będzie siedzieć w swoim lokum i poświęcać się porządkom.

żywioł powietrze
jakość stała
natura męska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 10
Zodiakalny mężczyzna wodnik, który urodził się dnia 30 stycznia, to osoba lojalna, towarzysze są dla niego niezwykle istotni, stara się zachowywać się adekwatnie do swoich poglądów, ale jego immanentny legalizm potrafi być przyczyną przypływów antypatii. Charakteryzuje się metodycznością, systematycznie dąży do mety, funkcjonuje w sposób rozważny i zaplanowany, jednak niekiedy zanadto przyzwyczaja się do przedtem opracowanych koncepcji. To jednostka ekstrawertyczna, jest urodzoną duszą towarzystwa, nosi w duchu nieograniczoną liczbę historyjek, jednakże umie także męczyć plotkowaniem na okrągło o jednej kwestii. Jest to człowiek elokwentny, w niezmiernie wytworny sposób składa słowa, jego przemówienia to prawdziwe dzieła sztuki, aczkolwiek częstokroć potrafi również formułować zwykłe bzdety. Znamionuje się wszechstronnością, umie współpracować prawie że z każdą osobą, zmieszanie to u niego stan naprawdę niespotykany i adaptuje się energicznie i zręcznie. To osobnik formalny, wykazuje podobieństwo do lokomotywy bez resorów, zdaje się być na zawsze zacięty w niezmiennej metodzie funkcjonowania, a zatem jest to najlepszy mistrz ceremonii.
To jednostka subtelna, potrafi wybrnąć z trudnych i niebezpiecznych sytuacji, które przedstawiają sobą niezaprzeczalne wyzwanie także dla wytrawnych i twórczych graczy politycznych i mierzących się z nimi ludzi na ogół prędko prowadzą do kapitulacji. Cechuje się zdecydowaniem, prze do finału bez zbędnych wahań, chętnie współzawodniczy z innymi oraz z radością odbiera wszelkie pozytywne zmiany w życiu. Jest to osobnik przezorny, usiłuje nie reagować bez zastanowienia, analizuje różnorodne projekty posunięć i nie polega na konceptach utworzonych niestarannie. Charakteryzuje się uczciwością, próbuje wzlecieć nad własne resentymenty oraz nie spieszy się z przedsiębraniem decyzji, a więc z reguły jest powszechnie uważany za obiektywnego negocjatora. To jednostka kompromisowa, umie kolegować się z ludźmi o wielce odmiennych przekonaniach i łatwo modyfikuje istniejące poglądy w zderzeniu z nieznanymi wcześniej doznaniami, więc dokłada starań, by unikać zaślepionych maniaków zaabsorbowanych głoszeniem najsłuszniejszych idei. To jednostka wysublimowana, z największą przyjemnością ubiera się w najmodniejsze właśnie i gustowne ubiory i w dowolnym swoim działaniu pracuje nad tym, by uzyskiwać perfekcję, zatem często bywa określany jako tubylczy wyznacznik gustów. Jest to osoba powolna, nie można go zwykle scharakteryzować jako uporządkowanym, cacka się ze wszystkim tak dalece, jakby dysponował na zrealizowanie jakichkolwiek spraw kompletnym stuleciem. Cechuje się niezależnością, nie cierpi wszelkich barier i norm, dlatego rozczaruje cię uważanie, że posłucha oznajmionych mu poleceń. To człowiek optymistyczny, rozkoszuje się światem, popełnione pomyłki postrzega jako kopalnię użytecznego doświadczenia, toteż wspaniale radzi sobie w zadaniach obarczonych niebezpieczeństwem.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ wodnik, 30 stycznia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.