Wodnik, 29 stycznia ☆ Panowie

Wodnik, 29 stycznia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz wykazywać zadowalające samopoczucie, używaj życia, takich dni w życiu nie ma za dużo.

zdrowie: witalność wprost wypełnia cię, spożytkuj to najdokładniej, jak tylko się da.

miłość: przedstawiasz sobą ucieleśnienie namiętności, wkładem swojej działania, możesz umacniać satysfakcjonujące związki.

żywioł powietrze
jakość stała
natura męska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 10
Mężczyzna wodnik, który przyszedł na świat w dniu 29 stycznia, jest to osobnik metodyczny, metodycznie dąży do celu, umie się należycie mobilizować, jednak potrafi być zanadto oficjalny w nieznanych okolicznościach. To człowiek wierny, umie być prawdziwym kolegą użytecznym w strapieniach, uczciwość w parze małżeńskiej jest dla niego rzeczą niekwestionowaną, aczkolwiek jego immanentna praworządność potrafi skutkować paroksyzmami awersji. Jest to jednostka elastyczna, termin „niewykonalny” nie występuje w jego słowniku, w razie potrzeby umie zbudować odrzutowiec z tektury i żyłki i potrafi radzić sobie w dowolnych warunkach. To osoba komunikatywna, swoje przemowy konstruuje niezmiernie uważnie, lubi imponować towarzyszom swoją ogromną wiedzą, jednakże częstokroć umie też generować zwykłe dyrdymały. To osobnik sztywny, jest podobny do bolidu bez zderzaków, jest raczej formalny mimo że w każdym wypadku również bardzo kurtuazyjny, toteż jest to perfekcyjny koordynator. Jest to człowiek towarzyski, jest matecznikiem rozlicznych planów, jego przeciętne poruszenia zdają się być wymyślnym baletem, lecz niestety potrafi także uznawać się za prawdziwego mędrca.
Cechuje się optymizmem, spodziewa się od losu nowych, interesujących doświadczeń, fascynują go zaskakujące przygody i wyzwania, więc dobrze sprawuje się jako śmiały wynalazca. To osoba wysublimowana, swoje miejsce zamieszkania organizuje z iście magnacką pomysłowością i uwielbia postępować z jaśniepańską dystynkcją, dlatego szczęśliwy jest jako właściciel pokaźnej fortuny. Jest to jednostka przezorna, dokłada starań, by nie reagować emocjonalnie, bierze pod uwagę przeróżne harmonogramy posunięć oraz pędzi ku dostatkowi powoli, ale systematycznie. To osobnik obiektywny, niezwykle skrupulatnie drąży najmniejsze sprawy i wszelkie kwestie pragnie zbadać kilkukrotnie, a zatem zazwyczaj jest chwalony jako sędzia. Jest to osoba taktowna, można mu zlecić realizację ryzykanckich zleceń, które wymagają przymusu stosowania błyskotliwych i niejednokrotnie dość skomplikowanych wywodów i okażą nierealni dla jego mnogich prekursorów. Lubi zachowywać się stanowczo, zmierza do mety bez zbędnych wątpliwości, nie doznaje oporu przed burzeniem istniejącego ładu oraz nie zrzeka się realizowania dalekowzrocznych koncepcji dla przelotnego i zwodniczego wytchnienia. Jest to człowiek powolny, nie można go przeważnie uznać za uporządkowanym, działa tak, jakby doskonale czuł się przy takim trwonieniu żywota. To osobnik kompromisowy, umie zadawać się z jednostkami o nadzwyczaj różniących się poglądach i ludzi niepodobnych i niespotykanych nie uważa z góry za niebezpieczeństwo, zatem podejmuje próby, by stronić od narwanych radykałów zajętych głoszeniem najdoskonalszych dogmatów. Charakteryzuje się zaradnością, nie lubi wykonywania narzuconych dyspozycji, a więc zawiedzie cię przewidywanie, że będzie szanował twoje zalecenia i restrykcje.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ wodnik, 29 stycznia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.