Wodnik, 28 stycznia ☆ Panowie

Wodnik, 28 stycznia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: dzień jakich wiele, postaraj się w jakiś sposób tchnąć w niego radość, nie gódź się żeby wyroki losu unicestwiły twoje plany.

zdrowie: samopoczucie Ci dzisiaj służy, nie bój się udowodnić innym, co umiesz.

miłość: zapewne nadchodzi problem w związku, najrozsądniej będzie siedzieć w domu i poświęcić się medytacjom.

żywioł powietrze
jakość stała
natura męska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 10
Astrologiczny pan wodnik urodzony dnia 28 stycznia to osoba szczera, kumple są dla niego niezmiernie cenni, do miłości odnosi się bardzo poważnie, aczkolwiek jego przyrodzona praworządność potrafi skutkować przypływami niechęci. To jednostka zdyscyplinowana, umie doprowadzić swoje projekty do korzystnego ukończenia, potrafi się adekwatnie motywować, jednak częstokroć brakuje mu elastyczności wymaganej w naglących okolicznościach. Jest to osobnik sztywny, wygląda jak samochód bez amortyzatorów, jako członek społeczności jest często wiarygodny, mimo że przy tym niezbyt lotny, toteż doskonałe efekty uzyskuje w matematycznych dziedzinach wiedzy wyzutych ze szpanerskich ornamentów. Lubi zachowywać się towarzysko, jest autentyczną duszą towarzystwa, niezwykle uwielbia popisywać się, jednakże częstokroć posiada również przesadnie wybujałe zdanie o sobie. Znamionuje się elokwencją, dysponuje szerokim i ochoczo używanym zasobem pojęć, słuchanie jego przemów może dawać prawdziwą przyjemność, lecz często ciężko wycisnąć z niego krótkie i treściwe riposty. Cechuje się wszechstronnością, umie wpasować się w zmienne warunki, nie trwoni chwil na bezcelowe biadolenie i podejmuje decyzje prędko i skutecznie.
To człowiek kompromisowy, chętnie dokształca się w niekonwencjonalnych i interesujących rzeczach i nie interesuje go przekonywanie kolegów do swoich poglądów, zatem bywa wolontariuszem społecznym dopominającym się o równość ludzi wykluczonych. Jest to jednostka wysublimowana, jest zachwycony chyżymi, wyczynowymi furami i jego towarzyskie zasady są w każdym wypadku nieskazitelne, więc mnogość forsy niezmiernie upraszcza mu wiedzenie bytu korelującego z jego usposobieniem. To osoba ostrożna, dokłada starań, by nie odpowiadać odruchowo, bacznie przegląda dostępne bazy danych i antycypacje oraz nie pokłada ufności w pomysłach sporządzonych na kolanie. Jest to człowiek niezależny, nie cierpi wdrażania czyichś zarządzeń, a zatem nonsensem jest przewidywanie, iż podporządkuje się oznajmionym mu poleceniom. Charakteryzuje się uczciwością, próbuje zrozumieć odmienne przekonania i nie jest popędliwy z przyjmowaniem działania, dlatego ochoczo jest zapraszany do rozsądzania sprzeczek. To osoba radosna, buzuje zdrową energią, popełnione wpadki uważa za źródło pożytecznej mądrości, a więc nie traci optymizmu nawet w uciążliwych sytuacjach. To osobnik powolny, wszelkie harmonogramy istnieją dla niego tylko w założeniach, potrafi wykroczyć poza każdy akceptowalny czas realizacji, jakby dobrze spędzał czas przy takim traceniu życia. Lubi zachowywać się stanowczo, w ucieleśnianiu własnych zamierzeń umie być bardzo zorganizowany, niekiedy wręcz drapieżny, gorliwie wprowadza w życie wielkie rewolucje i udoskonalenia oraz nie pozwala się zbić z tropu. Jest to jednostka subtelna, daje radę wykryć produktywne rozwiązania kłopotów, które wymagają obowiązku zastosowania pomysłowych i niejednokrotnie całkiem powikłanych uzasadnień i okażą niemożliwi dla jego mnogich poprzedników.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ wodnik, 28 stycznia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.