Wodnik, 27 stycznia ☆ Panowie

Wodnik, 27 stycznia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: dzionek jakich wiele, postaraj się jakimś sposobem tchnąć w niego zapał, nie gódź się aby zrządzenia gwiazd zniszczyły twoje plany.

zdrowie: z obawą trzeba poinformować, że dzisiejszego dnia twoja sprawność jest dalece słaba, to jest niewskazany czas do ciężkiej pracy.

miłość: zdecydowanie rozumiersz, czego pragniesz w miłości, zdobądź to, czego potrzebujesz.

żywioł powietrze
jakość stała
natura męska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 10
Zodiakalny mężczyzna wodnik, który przyszedł na świat w dniu 27 stycznia, jest to jednostka wierna, umie być autentycznym towarzyszem użytecznym w zmartwieniach, do małżeństw odnosi się bardzo serio, aczkolwiek częstokroć w tej wrodzonej przyjazności potrafi zapomnieć własne interesy. Jest to osoba metodyczna, systematycznie podąża do celu, przeciwności nie umieją szybko go zniechęcić, jednak często brakuje mu błyskotliwości koniecznej w nagłych sytuacjach. Jest to osobnik oficjalny, lubi wyrafinowany społeczny ceremoniał, ekscentryczność to dla niego niemal nazwa nieodpowiedniego postępowania, a więc najwspanialsze rezultaty uzyskuje w naukowych dziedzinach wiedzy wyzbytych szpanerskich błyskotek. To człowiek elokwentny, posiada obszerny i chętnie używany słownik, ochoczo rozmyśla, lecz częstokroć w jego przemowach całkowicie brakuje przesłania. Bywa jednostką ekstrawertyczną, mówi o swoich najdrobniejszych rozważaniach, niezmiernie uwielbia przyciągać wzrok otoczenia, ale często ma też nadmiernie optymistyczną opinię o sobie. Cechuje się wszechstronnością, zakłopotanie to u niego samopoczucie autentycznie sporadyczne i potrafi współdziałać nieomalże z każdą osobą.
Charakteryzuje się optymizmem, oczekuje od rzeczywistości nieznanych, fantastycznych przeżyć, strach przed popełnieniem gafy nie unieruchamia go, a zatem chętnie zajmuje się badaniem niepoznanych przedtem obszarów. Jest to człowiek wysublimowany, para się luksusowymi uciechami i jego publiczne zachowania są zawsze nienaganne, zatem uradowany jest jako szafarz pokaźnego majątku. Jest to jednostka stanowcza, na ogół pracuje żywiołowo i na wysokich obrotach, w razie potrzeby śmiało i konkretnie argumentuje swoje osądy oraz nie boi się zaczynania sporów. Jest to osobnik powolny, nie można go zazwyczaj nazwać terminowym, działa tak, jakby dobrze bawił się przy takim traceniu życia. Jest to człowiek przewidujący, wystrzega się pochopnych działań, konstruuje roztropne harmonogramy i nie pokłada ufności w projektach utworzonych byle jak. Jest to osobnik sprawiedliwy, usiłuje poznać odmienne poglądy oraz unika podejmowania decyzji o dalekich sobie zagadnieniach, dlatego zwykle jest szanowany jako arbiter. Jest to osoba tolerancyjna, nie niepokoją inne zamiłowania i nie bawi go nakłanianie kompanów do swoich przekonań, więc stara się stronić od zaślepionych fanatyków pochłoniętych szerzeniem najdoskonalszych ideologii. Jest to jednostka taktowna, można mu powierzyć wykonywanie ryzykanckich zadań, które odnoszą się do rzeczy niezwykle skomplikowanych i okażą nierealni dla jego rozlicznych poprzedników. To człowiek samodzielny, nie cierpi jakichkolwiek reguł i restrykcji, toteż niech ci nie roi się, że ustąpi komuś bez potyczki.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ wodnik, 27 stycznia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.