Wodnik, 25 stycznia ☆ Panowie

Wodnik, 25 stycznia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz wykazywać wyborne samopoczucie, udaj się ku wiktorii.

zdrowie: jesteś dziś zdrojem witalności, wyzyskaj to najdoskonalej, jak tylko się da.

miłość: prawdopodobnie swój związek uznajesz za coś zbytnio opatrzonego, uzyskanie satysfakcji wymaga w tej kwestii więcej zaangażowania.

żywioł powietrze
jakość stała
natura męska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 10
Pan wodnik urodzony dnia 25 stycznia cechuje się elastycznością, w razie potrzeby umie stworzyć samochód z brystolu i żyłki i bardzo ciężko go czymś zaszokować. Jest to osobnik komunikatywny, lubi przemawiać powłóczyście i zawile, słuchanie jego przemów potrafi przynosić faktyczną przyjemność, ale często trudno wydostać z niego krótkie i celne odpowiedzi. Jest to osoba towarzyska, jest najważniejszą gwiazdą wszelkiej imprezy, asysta rozległej publiczności jest dla niego perfekcyjną zabawę, jednak na nieszczęście umie też uznawać się za ósmy cud świata. Bywa formalny, jego sposób bycia jest częstokroć stereotypowy, często jest bardzo grzeczny, jednakże również nieco rutynowy w zachowaniu, a więc nie jest lubianym społecznikiem. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, potrafi racjonalnie gospodarować swoimi rezerwami, działa w sposób rozsądny i przemyślany, jednak częstokroć nie starcza mu błyskotliwości koniecznej w naglących wypadkach. To człowiek szczery, jest zacnym i słownym podkomendnym, do związków małżeńskich podchodzi niezwykle serio, lecz często w tej wrodzonej życzliwości umie zaniedbać osobiste potrzeby.
To jednostka taktowna, daje radę wynaleźć wydajne rozwiązania komplikacji, które sprawiają wrażenie nierealnych a wręcz pomylonych i mierzące się z nimi osoby z reguły błyskawicznie popychają do poddania się. Jest to człowiek szykowny, zachwyca się żwawymi, sportowymi pojazdami i pragnie zachowywać się ze szlachecką godnością, dlatego częstokroć bywa określany jako rodzimy dyktator mody. Znamionuje się ostrożnością, to rozważny i śmiały dowódca, kreuje wyrafinowane harmonogramy oraz nie wierzy konceptom napisanym w pośpiechu. Lubi zachowywać się stanowczo, na ogół żyje szybko i dynamicznie, ochoczo walczy z innymi i radośnie reaguje na wszelkie pomyślne reorganizacje w życiu. To osobnik powolny, zdaje się zupełnie zdystansowanym, potrafi przekroczyć każdy akceptowalny termin, jakby wcale nie zabiegał o zakończenie swoich działań. Jest to osoba radosna, buzuje pozytywnym wigorem, ekscytują go zaskakujące doświadczenia i wyzwania, zatem chętnie bierze się za odkrywanie niezbadanych uprzednio terenów. To osobnik sprawiedliwy, usiłuje wzlecieć nad własne antypatie oraz wszelkie kwestie chce przeanalizować wielokrotnie, toteż przeważnie jest szanowany jako arbiter. Jest to jednostka kompromisowa, umie przestawać z osobami o wielce różniących się przekonaniach i bawi go zróżnicowanie otoczenia i kolegów, a zatem podejmuje próby, by stronić od stukniętych pomyleńców zaabsorbowanych szerzeniem jedynie słusznych koncepcji. Charakteryzuje się samodzielnością, nie cierpi realizowania czyichś poleceń, więc absurdem jest zakładanie, że będzie respektował twoje zakazy i instrukcje.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ wodnik, 25 stycznia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.