Wodnik, 23 stycznia ☆ Panowie

Wodnik, 23 stycznia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: jeszcze jeden nijaki poranek, postaraj się go ubarwić, nie zezwól aby wybryki horoskopu zniweczyły twoje plany.

zdrowie: zdarzało się lepiej, zajmij się jakąś średnio trudną robotą.

miłość: nakieruj uwagę na swój związek, bowiem prawdopodobnie przyszedł lichy okres w związku.

żywioł powietrze
jakość stała
natura męska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 10
Mężczyzna wodnik, który przyszedł na świat w dniu 23 stycznia, jest to jednostka elokwentna, pragnie zabierać głos przewlekle i niezrozumiale, wysłuchiwanie jego przemów potrafi sprawiać faktyczną rozkosz, aczkolwiek często umie też wypowiadać banalne banialuki. Lubi zachowywać się towarzysko, jest najważniejszym aktorem każdego bankietu, uwielbia urzekać swoich widzów, jednakże potrafi także nudzić paplaniem non stop o jakiejś rzeczy. Jest to osoba szczera, jest niezmiernie opiekuńczy względem własnego małżonka, lojalność w małżeństwie jest dla niego sprawą niepodważalną, lecz jego spontaniczny legalizm umie rodzić paroksyzmy awersji. Bywa osobnikiem konwencjonalnym, jego postępowanie jest częstokroć schematyczne, często jest pełny ogłady, jednak również nieco szablonowy w zachowaniu, a więc nie jest lubianą duszą towarzystwa. Cechuje się systematycznością, wykonuje pracę bez nieefektywnych zrywów, potrafi się odpowiednio inspirować, jednak źle wytrzymuje błyskawicznie przeistaczające się okoliczności. Jest to człowiek wszechstronny, zmieszanie to u niego samopoczucie naprawdę osobliwe, jeśli to konieczne, umie zmontować samochód z brystolu i powroza i skłonność do optymalizacji jest jego niezmiennym atrybutem.
Jest to osoba wyrafinowana, z największą satysfakcją ubiera się w najbardziej rozchwytywane właśnie i wykwintne stroje i czuje zamiłowanie do utrzymywania kontaktu z teatrem, więc częstokroć postrzega się za jurora odpowiedniego gustu. To osobnik flegmatyczny, jakiekolwiek grafiki funkcjonują dla niego jedynie w założeniach, grzebie się z każdym zagadnieniem tak bardzo, jakby dysponował na załatwienie dowolnych zadań całym stuleciem. Jest to człowiek pogodny, raduje się życiem, ubóstwia dokształcać się w oryginalnych dziedzinach, zatem bardzo dobrze działa jako dzielny wynalazca. To jednostka obiektywna, próbuje wznieść się nad osobiste resentymenty oraz wszelkie kwestie chce rozpatrzyć wielokrotnie, dlatego chętnie bywa zapraszany do rozsądzania sporów. Jest to osobnik kulturalny, można mu powierzyć realizowanie ryzykanckich zleceń, które wymagają ogromnej porcji taktownej delikatności i zazwyczaj przerastają pozostałe osoby. To jednostka tolerancyjna, potrafi przestawać z ludźmi o niezwykle rozbieżnych poglądach i łatwo aktualizuje dotychczasowe przekonania w konfrontacji ze świeżymi doznaniami, toteż jest organizatorem prospołecznym starającym się o równość ludzi wykluczonych. To osoba rozważna, stroni od nierozważnych działań, buduje wymyślne projekty oraz śpieszy ku finansowemu dobrobytowi powoli, ale systematycznie. Jest to osobnik samodzielny, autentycznie kocha nieograniczoną wolność decyzji, a zatem bezsensem jest sądzenie, iż będzie liczył się z twoimi poleceniami i ograniczeniami. Jest to jednostka stanowcza, wyraźnie i starannie uzewnętrznia swoje potrzeby, gdy trzeba, zdecydowanie i pragmatycznie dowodzi swoich sądów oraz nie zrzeka się urzeczywistnienia długofalowych inicjatyw dla przelotnej i fałszywej ulgi.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ wodnik, 23 stycznia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.