Wodnik, 22 stycznia ☆ Panowie

Wodnik, 22 stycznia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: poranek nie charakteryzujący się niczym specjalnym, spróbuj w jakiś sposób tchnąć w niego radość, nie pozwól żeby ekscesy gwiazd zniweczyły twoje zamysły.

zdrowie: będziesz się dzisiaj czuć raczej niespecjalnie, weź się do jakieś średnio męczącej aktywności.

miłość: najprawdopodobniej przyszedł problem w związku, najlepiej pozostać w swoim domostwie i oddawać się czytaniu.

żywioł powietrze
jakość stała
natura męska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 10
Mężczyzna wodnik, który przyszedł na świat w dniu 22 stycznia, jest to osobnik metodyczny, konsekwentnie zmierza do finału, problemy nie potrafią szybko go odstręczyć, jednak często nie daje rady tworzyć improwizowanych rozwiązań w wymagających tego okolicznościach. To człowiek komunikatywny, ubóstwia gadać przewlekle i zawile, lubi wzbudzać podziw przyjaciół swoim szerokim zasobem wiedzy, lecz częstokroć nie umie w rozsądnym terminie dotrzeć do sedna. Uwielbia zachowywać się towarzysko, jest urodzoną duszą towarzystwa, bardzo lubi eksponować swoją osobę, aczkolwiek często ma też zanadto wybujałe mniemanie o sobie. Częstokroć bywa konwencjonalny, wykazuje podobieństwo do auta bez hamulców, jest raczej sztywny pomimo tego że w każdym wypadku także niezmiernie kurtuazyjny, zatem perfekcyjne wyniki uzyskuje w ścisłych zagadnieniach wypranych z bufońskich fajerwerków. Jest to jednostka szczera, jest niezwykle opiekuńczy dla własnego towarzysza życia, stara się działać stosownie do swoich przekonań, ale chwilami w swojej lojalności sięga aż do braku powagi. Charakteryzuje się elastycznością, niezmiernie trudno go czymś zaskoczyć, potrafi sprawdzać się w dowolnych warunkach i cechują go różne, niepospolite pomysły.
Cechuje się szykownością, gustuje w żwawych, rajdowych brykach i jego towarzyskie zasady są zawsze bezbłędne, a zatem obfitość forsy bardzo upraszcza mu toczenie żywota zgodnego z jego osobowością. Jest to człowiek dalekowzroczny, to przezorny i śmiały przywódca, kreuje skomplikowane projekty oraz nie ufa konceptom stworzonym byle jak. Uwielbia zachowywać się stanowczo, na ogół pracuje gwałtownie i dynamicznie, nie odczuwa obiekcji przed destrukcją istniejącego porządku i nie pozwala się zdezorientować. Znamionuje się obiektywizmem, w każdym wypadku dokłada starań, by poznać jak najwięcej oraz wszelkie kwestie chce zbadać wielokrotnie, więc zawsze zawczasu wnikliwie cię przeegzaminuje przed podjęciem osądu. To osoba subtelna, można mu polecić wykonanie ryzykanckich misji, które stanowią autentyczną trudność także dla rasowych i twórczych męży stanu i zazwyczaj przygnębiają pozostałych ludzi. Jest to osobnik optymistyczny, wyczekuje od losu nowych, fantastycznych przygód, popełnione wpadki postrzega jako kopalnię przydatnego doświadczenia, toteż ochoczo podejmuje się sondowania nieprzebytych przedtem stref. Jest to osoba powolna, zakończenie czegokolwiek o czasie to dla niego nierealne zadanie, zachowuje się tak, jakby w ogóle nie interesował się ukończeniem swoich prac. Jest to jednostka niezależna, nie cierpi jakichkolwiek zakazów i reguł, dlatego głupotą jest zakładanie, że posłucha kogoś bez potyczki. Jest to osoba tolerancyjna, nie przeszkadzają obce upodobania i raduje go urozmaicenie otoczenia i kolegów, a więc nie toleruje u wspólników jedynie niedoboru wielkoduszności.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ wodnik, 22 stycznia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.