Wodnik, 21 stycznia ☆ Panowie

Wodnik, 21 stycznia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: dzień w życiu jakich wiele, dołóz starań, by go ocieplić, nie pozwól żeby wyroki losu zburzyły twoje plany.

zdrowie: samopoczucie Ci dzisiaj służy, idź bez lęku przed siebie zabiegać o kolejne dni.

miłość: najprawdopodobniej nadchodzi kryzys w związku, najmądzej siedzieć w swoim lokum i poświęcić się ćwiczeniom.

żywioł powietrze
jakość stała
natura męska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 10
Wodnik, który urodził się dnia 21 stycznia, to osoba elokwentna, w bardzo przemyślany sposób łączy frazy, jego wystąpienia to prawdziwe dzieła sztuki, jednak częstokroć w jego wypowiedziach kompletnie brakuje przesłania. To osobnik wierny, jest odpowiedzialnym i słownym podwładnym, stara się działać odpowiednio do swoich przekonań, ale jego immanentna sprawiedliwość potrafi być przyczyną erupcji awersji. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, umie mądrze dysponować swoimi zasobami, trudności nie potrafią prędko go zrazić, jednak często nie daje rady wykazywać się kreatywnością w wymagających tego sytuacjach. Bywa jednostką towarzyską, jest głównym aktorem każdego bankietu, niezwykle lubi przyciągać wzrok otoczenia, lecz niestety umie również uważać się za krynicę mądrości. Bywa człowiekiem konwencjonalnym, wykazuje podobieństwo do auta bez zderzaków, nieszablonowość to dla niego prawie nazwa błędnej postawy, więc nie jest lubianym aktywistą. Charakteryzuje się elastycznością, zdaje się posiadać przygotowaną strategię na dowolną dającą się pomyśleć przeszkodę, potrafi spełniać się w każdych okolicznościach i niezmiernie trudno go czymś zaszokować.
Jest to osoba przewidująca, to rozważny i posiadający duże aspiracje strateg, rozpatruje przeróżne scenariusze posunięć oraz mknie ku finansowemu dobrobytowi mozolnie, aczkolwiek systematycznie. Jest to jednostka zdecydowana, w ucieleśnianiu własnych celów umie być bardzo konsekwentny, czasami zupełnie agresywny, gorliwie wdraża wielkie innowacje i przewroty oraz nie pozwala się zbić z tropu. Jest to osoba niezależna, nie cierpi jakichkolwiek barier i regulaminów, toteż niech ci nie roi się, iż będzie poważał twoje ograniczenia i zalecenia. To człowiek powolny, wszelkie harmonogramy istnieją dla niego jedynie jako abstrakcja, potrafi wykroczyć poza każdy akceptowalny plan czasowy, jakby bardzo dobrze czuł się przy takim marnotrawieniu żywota. Cechuje się pogodą, promieniuje zdrowym zapałem, ekscytują go oryginalne przeżycia i doświadczenia, a zatem doskonale funkcjonuje jako dzielny innowator. Znamionuje się tolerancyjnością, ochoczo przyswaja wiedzę o awangardowych i pasjonujących rzeczach i osobników innych i dziwnych nie uznaje z góry za niebezpieczeństwo, a więc podejmuje próby, by wystrzegać się narwanych radykałów zaaferowanych szerzeniem najdoskonalszych ideologii. Charakteryzuje się obiektywizmem, zawsze usiłuje poznać możliwie dużo oraz nie pokłada ufności w rozstrzygnięciach wybieranych pod presją emocji, zatem chętnie bywa rekrutowany do mediowania kłótni. To jednostka subtelna, umie wykaraskać się z nieprzyjemnych i niebezpiecznych sytuacji, które potrzebują potężnej ilości taktownej powściągliwości i z reguły doprowadzają do rozpaczy pozostałe osoby. To człowiek szykowny, oddaje się luksusowym rozrywkom i odczuwa pociąg do obcowania z teatrem, dlatego częstokroć jest postrzegany jako rodzimy arbiter elegancji.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ wodnik, 21 stycznia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.