Waga, 30 września ☆ Panowie

Waga, 30 września ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz przejawiać genialne samopoczucie, wyrusz ujarzmiać swoje otoczenie.

zdrowie: będziesz się dziś czuć raczej przeciętnie, zajmij się jakąś typową aktywnością.

miłość: zaangażuj się dzisiaj w swoje uczucia do najbliższej osoby, ponieważ niewykluczone, że nadchodzi kiepski czas w miłości.

żywioł powietrze
jakość kardynalna
natura męska
planeta Wenus
metal miedź
liczba 6
Waga urodzony dnia 30 września to jednostka przedsiębiorcza, pracuje jak maszyna, wypoczywa aktywnie i uwielbia znajdować się w nieprzerwanym biegu. Jest to osobnik zorganizowany, wykonuje pracę bez bezsensownych sprintów, funkcjonuje w sposób przemyślany i zaplanowany, jednak częstokroć nie daje rady tworzyć improwizowanych rozwiązań w narzucających konieczność tego sytuacjach. Znamionuje się lojalnością, koledzy są dla niego bardzo cenni, próbuje zachowywać się odpowiednio do swoich przekonań, aczkolwiek niekiedy w swojej ofiarności dochodzi aż do braku powagi. Bywa osobą ekstrawertyczną, gada o swoich najbłahszych rozważaniach, lubi urzekać swoich słuchaczy, lecz na nieszczęście umie też uznawać się za prawdziwego mędrca. To człowiek dominujący, działa niby wandal i często nie zdaje sobie sprawy z ogólnego postrzegania swojej postaci, więc potrafi prowokować opory wśród swoich podwładnych. Jest to jednostka elastyczna, wyraz „nierealny” nie egzystuje w jego doktrynie życiowej, umie radzić sobie w każdych okolicznościach i świetnie improwizuje nawet w warunkach dotkliwego zamieszania. Bywa niestały, nie potrafi podejmować metodycznych zobowiązań i trudno jest mu obstawać przy obranych decyzjach, częstokroć ima się różnych zawodów. Charakteryzuje się komunikatywnością, posiada szeroki i ochoczo używany zasób słów, chętnie kształci się, jednakże często w jego wystąpieniach kompletnie brakuje meritum. Jest to osobnik wiarołomny, prędko przestaje pamiętać o własnych przyrzeczeniach, jako biurokrata daje się poznać jako skorumpowany, a zatem nie jest nazbyt szanowany przez swoją ekipę.
Cechuje się kompromisowością, ma niezwykle uważny i wieloaspektowy umysł i bawi go zróżnicowanie rzeczywistości i współpracowników, zatem dokłada starań, by wystrzegać się zaślepionych radykałów zaaferowanych szerzeniem najdoskonalszych idei. Jest to jednostka wysublimowana, gustuje w chyżych, wyścigowych furach i w dowolnym swoim działaniu stara się zdobywać wirtuozerię, dlatego częstokroć uważa się za jurora dobrego smaku. Znamionuje się odwagą, umie wykonać zadania niewykonalne dla innych ludzi, bo pracuje nad tym, by nie powracać myślami do strachu i okazuje powściągliwość bez względu na okoliczności. To osoba bezstronna, podejmuje próby, by poznać odmienne poglądy oraz wszelkie rzeczy chce zbadać wielokrotnie, toteż przeważnie jest powszechnie uważany za sprawiedliwego rozjemcę. Charakteryzuje się samodzielnością, autentycznie kocha nieskrępowaną autonomię decydowania, a więc zawiedzie cię przewidywanie, że ustąpi komuś bez potyczki. Znamionuje się słownością, jest niezmiernie nieustępliwy i konsekwentny, jego pomysły nie zawierają wad, a zatem należy doszkalać się od niego ergonomii i skuteczności. Jest to jednostka grzeczna, nie lęka się zajmować się mediowaniem sporów, które zdają się niemożliwymi a wręcz wariackimi i siłujących się z nimi ludzi zwykle łatwo skłaniają do poddania się. Uwielbia zachowywać się powolnie, nie interesuje się pozorami, ponieważ szczególnie ceni przydatność i usiłuje postępować wedle ustalonych projektów.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ waga, 30 września
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.