Waga, 28 września ☆ Panowie

Waga, 28 września ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: dzień w kalendarzu jakich wiele, postaraj się go jakimś sposobem ubarwić, nie pozwól aby wyroki losu zepsuły twoje projekty.

zdrowie: twoja wydolność zauważalnie kuleje, uważaj na siebie i nie bierz się za rozbudowane projekty.

miłość: prawie na pewno przyszedł problem w związku, najlepiej będzie zostać w domu i poświęcać się porządkom.

żywioł powietrze
jakość kardynalna
natura męska
planeta Wenus
metal miedź
liczba 6
Zodiakalny pan waga urodzony w dniu 28 września cechuje się elokwencją, jego rozważania zdają się być kunsztownymi konstrukcjami, jego oracje to prawdziwe dzieła literackie, ale często trudno wydostać z niego syntetyczne i celne riposty. To jednostka zorganizowana, potrafi umiejętnie gospodarować swoimi środkami, umie się właściwie inspirować, jednak marnie znosi szybko przeistaczające się sytuacje. To osoba aktywna, nie obawia się roboty i haruje niczym traktor. To osobnik wierny, jest porządnym i odpowiedzialnym pracownikiem, stara się zachowywać się odpowiednio do swoich przekonań, aczkolwiek jego spontaniczna sprawiedliwość potrafi skutkować erupcjami antypatii. Bywa człowiekiem towarzyskim, jest naturalną duszą towarzystwa, nosi w umyśle niezmierzoną ilość opowieści, lecz na nieszczęście umie również uznawać się za godny podziwu fenomen. Jest to osobnik władczy, nie cierpi krytykowania własnych decyzji i cudzy opór nie ma dla niego wagi, a zatem częstokroć ma do czynienia z niejawną opozycją względem swoich działań. Często bywa niewierny, ustala sojusze zależnie od układu sił, jako funkcjonariusz okazuje się sprzedajny, a więc nie jest nadmiernie ceniony poprzez własny zespół. Jest to osoba wszechstronna, potrafi spełniać się w dowolnych warunkach i termin „nierealny” nie znajduje się w jego doktrynie życiowej. Jest to człowiek chwiejny, częstokroć brakuje mu uporu i nazbyt często zmienia opinię odnośnie celu swojej pracy, dlatego bardzo ciężko zaczyna się z nim spory.
Jest to jednostka grzeczna, nie lęka się zajmować się rozsądzaniem kłótni, które potrzebują ogromnej dawki kurtuazyjnej delikatności i okażą niemożliwi dla jego licznych prekursorów. Jest to osobnik uczciwy, dokłada starań, by wznieść się ponad osobiste urazy oraz unika wypowiadania się o dalekich sobie sprawach, więc ochoczo jest rekrutowany do sędziowania utarczek. To osoba śmiała, niezmiernie rzadko boi się zaskakujących przeszkód, gdyż dobrze radzi sobie w niepewnych okolicznościach i utrzymuje powściągliwość nie zważając na warunki. To człowiek zaradny, nie znosi wykonywania zewnętrznych nakazów, zatem bezsensem jest sądzenie, że podda się komuś bez pojedynku. Jest to jednostka rzetelna, zadanie jest dla niego rzeczą niekwestionowaną, zachowuje jednostajny, jednakże efektywny rytm działalności, toteż pomimo zwodniczej opieszałości na ogół realizuje swoje projekty. Jest to osobnik powolny, nie zaprząta go popisywanie się, ponieważ najistotniejszy jest dla niego realny pożytek i zawsze działa z rozmysłem oraz dalekowzrocznie. Jest to osoba szykowna, zachwyca się prędkimi, rajdowymi wehikułami i w każdej swojej aktywności pracuje nad tym, by osiągać doskonałość, a więc ukontentowany jest jako właściciel pokaźnej fortuny. Jest to człowiek kompromisowy, nie lęka się dziedzin oryginalnych i różniących się od poprzednio doświadczonych i nie bawi go nakłanianie kolegów do swoich poglądów, więc podejmuje próby, by wystrzegać się narwanych ekstremistów pochłoniętych oznajmianiem najwspanialszych ideologii.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ waga, 28 września
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.