Waga, 27 września ☆ Panowie

Waga, 27 września ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: nie będziesz doświadczać specjalnie rewelacyjnego samopoczucia, spróbuj zafundować sobie coś optymistycznego.

zdrowie: stanowisz dziś wulkan energii, wykorzystaj ten stan najdokładniej, jak tylko możesz.

miłość: najpewniej nadszedł niewskazany moment na zapoznawanie ludzi, najlepiej wydaje się zostać w swoim lokum i zająć się medytacjom.

żywioł powietrze
jakość kardynalna
natura męska
planeta Wenus
metal miedź
liczba 6
Waga, który urodził się dnia 27 września, jest to jednostka metodyczna, umie doprowadzić swoje zamierzenia do korzystnego finału, przeciwności nie potrafią szybko go zniechęcić, jednak często nie starcza mu pomysłowości potrzebnej w naglących sytuacjach. To człowiek komunikatywny, uwielbia zabierać głos powłóczyście i niejednoznacznie, słuchanie jego przemów może sprawiać autentyczną przyjemność, jednakże częstokroć nie umie w rozsądnym terminie dotrzeć do meritum. To osobnik lojalny, jest niezwykle troskliwy względem własnego partnera, stara się działać stosownie do swoich poglądów, lecz często w tej spontanicznej uprzejmości potrafi nie dopilnować osobistych potrzeb. Jest to osoba nielojalna, szanuje wyłącznie dochodowe dla siebie pakty, jako funkcjonariusz daje się poznać jako przekupny, a więc kompani pragną stronić od angażowania się z niego w układy. To człowiek aktywny, relaksuje się aktywnie, męczy go brak aktywności i posiada nieprzebrane zapasy energii. Bywa osobnikiem towarzyskim, ubóstwia obcować z przyjaciołami, jego proste gesty jawią się egzotycznym baletem, ale częstokroć lubi artykułować sądy niezbyt rozważne. Często bywa zmienny, częstokroć nie wystarcza mu silnej woli i częściej od innych modyfikuje ocenę odnośnie kierunku swojej aktywności, często ima się rozmaitych profesji. Jest to człowiek wszechstronny, zakłopotanie to u niego doznanie naprawdę niezwykłe, cechują go rozliczne, nieprzeciętne projekty i umie sprawdzać się w każdych warunkach. To osoba autokratyczna, nie cierpi podważania własnych decyzji i odwoływanie się do jego rozwagi częstokroć nie daje rezultatu, a zatem jest wyobcowany w swoim otoczeniu.
Jest to jednostka subtelna, daje radę znaleźć skuteczne rozwiązania problemów, które tyczą się zagadnień niezmiernie skomplikowanych i mierzących się z nimi ludzi zwykle łatwo skłaniają do poddania się. Cechuje się rzetelnością, obowiązek jest dla niego rzeczą niepodważalną, utrzymuje jednostajne, aczkolwiek efektywne tempo działalności, zatem można uczyć się od niego efektywności oraz ergonomii. Jest to osobnik niezależny, nie znosi jakichkolwiek dogmatów i zakazów, toteż bezsensem jest przewidywanie, iż zrealizuje zaordynowane mu polecenia. Jest to jednostka powolna, nie ocenia tylko po pozorach, gdyż w szczególności ceni użyteczność i w każdym wypadku zachowuje się z rozmysłem oraz dalekowzrocznie. Charakteryzuje się uczciwością, usiłuje wydźwignąć się nad osobiste resentymenty i nie pokłada ufności w rozstrzygnięciach podejmowanych pod wpływem afektów, więc przeważnie jest powszechnie uważany za bezstronnego mediatora. To człowiek kompromisowy, nie drażnią inne gusty i problemowo zmienia istniejące przekonania w kontakcie z nieznanymi wcześniej obserwacjami, dlatego bywa organizatorem prospołecznym ubiegającym się o wolność mniejszości. Znamionuje się śmiałością, nie trwożą go żadne trudności, bowiem podejmuje starania, by zazwyczaj nie zamartwiać się z wyprzedzeniem i okazuje spokój nie zważając na okoliczności. Cechuje się szykownością, swoje mieszkanie wyposaża z doprawdy imponującą wyobraźnią i uwielbia sprawować się z wielkopańskim dostojeństwem, zatem często uznaje się za sędziego dobrej estetyki.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ waga, 27 września
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.