Waga, 25 września ☆ Panowie

Waga, 25 września ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: nie będziesz doznawać nadwyraz korzystnego samopoczucia, strzeż się żeby nie zachowywać się agresywnie wobec innych ludzi.

zdrowie: jesteś w stosunkowo mizernej kondycji, uważaj na siebie i nie bierz się za czasochłonne akcje.

miłość: prawie na pewno nadszedł nieodpowiedni okres na zawieranie nieznanych związków, najrozsądniej zostać w swoim lokum i poświęcać się bobby.

żywioł powietrze
jakość kardynalna
natura męska
planeta Wenus
metal miedź
liczba 6
Zodiakalny mężczyzna waga, który przyszedł na świat dnia 25 września, często bywa nielojalny, rychło przestaje pamiętać o swoich obietnicach, jako urzędnik daje się poznać jako skorumpowany, dlatego nie jest nadto lubiany poprzez własną grupę. Znamionuje się wiernością, jest niezwykle dbały dla swojego współmałżonka, do związków odnosi się niezmiernie serio, lecz czasem w swojej uczciwości dochodzi aż do braku powagi. Jest to jednostka wszechstronna, potrafi współdziałać nieomal z każdą osobą i dostosowuje żwawo i zręcznie. Jest to osobnik energiczny, uwielbia żyć w permanentnym ruchu, realizuje za jednym zamachem różnorodne sprawy i wyzwania pokonuje przebojowo. Bywa dominujący, łaknie ujarzmić całą planetę i cudzy opór nie posiada dla niego wagi, więc częstokroć natrafia na cichy sprzeciw wobec swoich działań. Jest to człowiek elokwentny, dysponuje ogromnym i chętnie stosowanym zasobem słów, wysłuchiwanie jego przemów może sprawiać autentyczną rozkosz, jednakże często w jego wystąpieniach najzwyczajniej brakuje treści. Bywa niestały, nie umie wykazywać się konsekwentnymi zobowiązaniami i potrafi uaktualniać życiowe założenia co minutę, częstokroć podejmuje się rozmaitych zawodów. Jest to osoba ekstrawertyczna, ubóstwia znajdować się wśród kolegów, obecność obszernej publiczności jest dla niego optymalną zabawę, ale często na nieszczęście nie umie zamknąć się w odpowiednim momencie. To osobnik zorganizowany, potrafi dociągnąć swoje przedsięwzięcia do pomyślnego finału, umie się adekwatnie mobilizować, jednak chwilami zbyt przyzwyczaja się do poprzednio opracowanych koncepcji.
Jest to jednostka taktowna, daje radę znaleźć skuteczne obejścia komplikacji, które zdają się nierealnymi a wręcz wariackimi i okażą niewykonalni dla jego mnogich prekursorów. Cechuje się tolerancyjnością, nie drażnią inne zainteresowania i sprawnie modyfikuje istniejące przekonania w kontakcie ze świeżymi doświadczeniami, a zatem bywa wolontariuszem dobroczynnym zabiegającym o równouprawnienie ludzi represjonowanych. Jest to osobnik samodzielny, decyzje obiera na podłożu osobistych rozważań, a więc niech ci nie jawi się, iż usłucha kogoś bez pojedynku. Jest to osoba dzielna, nie zatrważają go żadne przeszkody, ponieważ podejmuje starania, by zwykle nie martwić się na zapas i objawia opanowanie nie patrząc na okoliczności. To jednostka szykowna, swój dom aranżuje z doprawdy książęcą inwencją i lubi postępować z wielkopańską elegancją, toteż wniebowzięty jest jako szafarz wielkiej fortuny. Uwielbia zachowywać się powolnie, nie interesuje się fasadami, bo zabiega wyłącznie o autentycznie praktyczne rzeczy i zawsze usiłuje sporządzać długofalowe prognozy. Charakteryzuje się sprawiedliwością, bardzo dokładnie analizuje najsubtelniejsze kwestie oraz wszelkie rzeczy pragnie przeanalizować wielokrotnie, zatem ochoczo jest rekrutowany do mediowania sporów. To osoba rzetelna, to żywy przykład przodownika pracy, jego plany nie kryją wad, więc w długoterminowej perspektywie z reguły przewyższa narowistych pionierów.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ waga, 25 września
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.