Waga, 24 września ☆ Panowie

Waga, 24 września ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: nie będziesz mieć zbyt dobrego nastroju, postaraj się zafundować sobie jakąś przyjemność.

zdrowie: witalność wręcz Cię rozsadza, wykorzystaj ten stan najdoskonalej, jak tylko jesteś w stanie.

miłość: prawdopodobnie swoje uczucia uznajesz za coś zbytnio jednoznaczego, wypracowanie spełnienia wymaga tutaj więcej zaangażowania.

żywioł powietrze
jakość kardynalna
natura męska
planeta Wenus
metal miedź
liczba 6
Astrologiczny pan waga, który urodził się w dniu 24 września, bywa osobnikiem towarzyskim, jest pierwszym aktorem każdej imprezy, jego banalne gesty mają wygląd niezwykłego tańca, jednak umie też męczyć ględzeniem przez cały czas o określonej sprawie. Jest to jednostka niezdecydowana, częstokroć nie wystarcza mu uporu i nazbyt wiele razy modyfikuje ocenę odnośnie sposobu swojej pracy, dlatego bardzo trudno wszczyna się z nim dyskusje. Cechuje się systematycznością, potrafi umiejętnie dysponować swoimi siłami, funkcjonuje w sposób rozsądny i zamierzony, jednak często nie daje rady błyszczeć elokwencją w wymagających tego okolicznościach. To osoba elokwentna, jego rozważania są podobne do wieloaspektowych konstrukcji, wysłuchiwanie jego wypowiedzi może przynosić faktyczną rozkosz, jednakże częstokroć nie umie w racjonalnym terminie dojść do sedna. Często bywa nielojalny, ustala strony zależnie od układu sił, potrafi działać obłudnie, zatem nie jest nazbyt poważany przez własne towarzystwo. Jest to człowiek lojalny, jest niezwykle opiekuńczy w stosunku do swojego współmałżonka, próbuje zachowywać się właściwie do swoich poglądów, aczkolwiek jego immanentna prawość umie powodować wybuchy antypatii. Jest to jednostka elastyczna, zakłopotanie to u niego doznanie autentycznie okazjonalne, jeśli to konieczne, potrafi zmajstrować rakietę z brystolu i powroza i zamiłowanie do modernizowania jest jego nieodmienną własnością. Jest to osobnik aktywny, promieniuje wewnętrznym ogniem, rozpoczyna w tym samym czasie różnorodne zadania i trudności przezwycięża przebojowo. Częstokroć bywa autokratyczny, nie cierpi krytykowania własnych nakazów i przemawianie do jego rozwagi często nie daje rezultatu, a zatem jest wyobcowany w swoim otoczeniu.
Znamionuje się sumiennością, to żywy wzorzec tytana pracy, jego pomysły nie zawierają usterek, a więc powinno się uczyć się od niego efektywności oraz funkcjonalności. Jest to jednostka kulturalna, nie lęka się podejmować się arbitrażu utarczek, które zdają się niewykonalnymi a wręcz szaleńczymi i zwykle przytłaczają pozostałe osoby. Jest to człowiek wyrafinowany, z największą satysfakcją odziewa się w najmodniejsze w tej chwili i wytworne stroje i w dowolnej swojej aktywności dąży do tego, by zdobywać doskonałość, więc ukontentowany jest jako szafarz pokaźnej fortuny. Charakteryzuje się zaradnością, decyzje obiera na bazie osobistych przemyśleń, toteż niech ci nie wydaje się, iż podporządkuje się oznajmionym mu poleceniom. To osobnik nieustraszony, nie przerażają go jakiekolwiek przeszkody, gdyż stara się zazwyczaj nie lękać się z góry i przejawia spokój nie patrząc na warunki. Jest to osoba sprawiedliwa, podejmuje próby, by zrozumieć cudze przekonania oraz nie polega na postanowieniach obieranych pod wpływem uczuć, a zatem chętnie bywa powoływany do sędziowania kłótni. To jednostka tolerancyjna, nie unika rzeczy nowatorskich i odmiennych od przedtem przyswojonych i łatwo zmienia istniejące poglądy w konfrontacji z nowopoznanymi spostrzeżeniami, toteż jest organizatorem charytatywnym walczącym o równość ludzi wykluczonych. Lubi zachowywać się powolnie, ciężko go omamić czarującymi frazami, albowiem zabiega tylko o naprawdę użyteczne sprawy i w każdym wypadku usiłuje budować długookresowe ekstrapolacje.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ waga, 24 września
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.