Waga, 08 października ☆ Panowie

Waga, 08 października ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: samopoczucie w lichym stanie, będziesz potrzebować wiele opanowania, żeby nie zmitrężyć całego dnia na próżnym rozpaczaniu nad swoim losem.

zdrowie: z obawą potrzeba zawiadomić, że dzisiejszego dnia twoja forma jest nader marna, to jest nieodpowiedni czas do dużej aktywności fizycznej.

miłość: skieruj uwagę na swoje relacje, ponieważ możliwe, że objawią się w tej dziedzinie pewne trudności.

żywioł powietrze
jakość kardynalna
natura męska
planeta Wenus
metal miedź
liczba 6
Mężczyzna waga urodzony dnia 8 października charakteryzuje się wiernością, jest porządnym i rzetelnym pracownikiem, jest niezwykle chwalony przez kolegów, jednak często w tej naturalnej kurtuazji umie zaniedbać swoje interesy. Jest to osobnik przedsiębiorczy, porywa wspólników swoją bezgraniczną energią i emanuje niezwykłym światłem. Uwielbia zachowywać się towarzysko, gada o swoich najmniejszych myślach, ma w umyśle nieskończone mrowie przypowieści, jednakże na nieszczęście potrafi też uważać się za ósmy cud świata. Jest to osoba apodyktyczna, uznaje się za jednostkę wykwalifikowaną w dowolnym zagadnieniu i cudzy opór nie posiada dla niego wagi, dlatego marnie radzi sobie w trakcie zespołowych zajęć. Bywa niewierny, to ambitny aktywista ukazujący jednakże upodobanie do egoizmu, umie działać nieuczciwie, więc częstokroć jest wściekły na dokuczliwe życie. Znamionuje się elokwencją, pragnie mówić długo i niejednoznacznie, słuchanie jego wystąpień może przynosić autentyczną rozkosz, lecz często ciężko wyciągnąć z niego zwarte i przedmiotowe repliki. Jest to człowiek wszechstronny, wyśmienicie sprawdza się na każdym stanowisku i zdaje się dysponować zaplanowaną strategią na dowolny możliwy kłopot. To osobnik metodyczny, ukazuje wytrwałość i uporządkowanie, przeszkody nie potrafią łatwo go zniechęcić, jednak umie być zanadto konwencjonalny w nieznanych sytuacjach. To osoba zmienna, nie potrafi zdecydować się na jeden punkt widzenia i częstokroć nie umie dokończyć rozpoczętych zadań, a zatem niezmiernie słabo spełnia się jako opiekun lub mentor.
To jednostka bezstronna, w każdym wypadku próbuje zrozumieć co tylko się da oraz nie polega na wyborach podejmowanych pod presją emocji, zatem z reguły jest ogólnie uważany za sprawiedliwego arbitra. To osobnik szykowny, swoje miejsce zamieszkania organizuje z naprawdę hrabiowską inwencją i jego towarzyskie zwyczaje są zawsze perfekcyjne, toteż często postrzega się za jurora odpowiedniego smaku. To jednostka kompromisowa, nie unika dziedzin nowatorskich i różniących się od wcześniej doświadczonych i sprawnie uaktualnia istniejące poglądy w kontakcie z nowymi doznaniami, a więc stara się wystrzegać się stukniętych pomyleńców zaaferowanych szerzeniem najdoskonalszych dogmatów. Jest to człowiek powolny, nie ocenia tylko po pozorach, bowiem liczy się dla niego zwłaszcza realna przydatność i we własnych ocenach w każdym wypadku rządzi się zimnymi kalkulacjami. To osobnik zaradny, nienawidzi jakichkolwiek regulaminów i ograniczeń, więc absurdem jest sądzenie, że zrealizuje oznajmione mu pouczenia. To osoba subtelna, daje radę wynaleźć wydajne obejścia komplikacji, które odnoszą się do rzeczy bardzo dyskretnych i okażą niemożliwi dla jego licznych prekursorów. To jednostka nieustraszona, niezwykle rzadko lęka się zaskakujących trudności, ponieważ potrafi pokonać swój przestrach i wszelkie problemy zwykle nie zatrważają go. Jest to osobnik słowny, ani trochę nie przeciąga spraw do załatwienia, postępuje według skrupulatnie wykonanego grafiku, a zatem można doszkalać się od niego skuteczności oraz funkcjonalności.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ waga, 08 października
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.