Waga, 05 października ☆ Panowie

Waga, 05 października ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: stan nastroju poniżej średniej, uzbrój się w mnóstwo hartu ducha, żeby wypełniać swoje obowiązki w miarę do rzeczy.

zdrowie: stanowisz dzisiaj wulkan energii, spożytkuj ten fakt najskuteczniej, jak tylko potrafisz.

miłość: sądzę, że swoją miłość odbierasz jako coś nadto opatrzonego, postaraj się zaintrygować w tej kwestii swojego parntera.

żywioł powietrze
jakość kardynalna
natura męska
planeta Wenus
metal miedź
liczba 6
Waga urodzony dnia 5 października jest to osobnik zorganizowany, konsekwentnie podąża do mety, problemy nie potrafią łatwo go zniechęcić, jednak umie być nazbyt formalny w nieznanych okolicznościach. To jednostka elokwentna, swoje tyrady układa niezwykle pieczołowicie, słuchanie jego wystąpień może sprawiać autentyczną radość, aczkolwiek często ciężko wyciągnąć z niego krótkie i treściwe repliki. Charakteryzuje się wiernością, jest bardzo opiekuńczy wobec własnego współtowarzysza, ofiarność w parze małżeńskiej jest dla niego rzeczą bezdyskusyjną, ale częstokroć w tej przyrodzonej przyjazności potrafi nie zaspokoić osobistych interesów. Jest to człowiek niekonsekwentny, nie umie podejmować zdyscyplinowanych decyzji i potrafi zmieniać najważniejsze przekonania co chwilę, często drażni swoich wspólników. To osoba dominująca, jest rzeczywistym uosobieniem policjanta i uznaje za niebezpieczeństwo ludzi niepodzielających jego opinii, dlatego częstokroć staje się opuszczonym i niepopularnym tyranem. Jest to osobnik błyskotliwy, uwielbia znajdować się wśród przyjaciół, przechowuje w duszy zasobne mrowie historii, lecz na nieszczęście umie także uważać się za godny podziwu fenomen. To osoba energiczna, nie lęka się wysiłku i aktywizuje kolegów swoją nieposkromioną witalnością. Znamionuje się elastycznością, podejmuje decyzje energicznie i efektywnie i zapał do reformowania jest jego niezmienną właściwością. Jest to jednostka niewierna, rychło zapomina o własnych zobowiązaniach, jako urzędas bywa skorumpowany, zatem nie jest nadmiernie ceniony przez swoje towarzystwo.
Cechuje się kompromisowością, posiada niezmiernie otwarty i wielostronny umysł i bez problemu uaktualnia istniejące poglądy w kontakcie z najnowszymi doznaniami, więc podejmuje próby, by wystrzegać się postrzelonych ekstremistów zajętych oznajmianiem najdoskonalszych koncepcji. To człowiek flegmatyczny, nie pociąga go kozaczenie, bowiem szczególnie ceni ergonomię i w każdym wypadku działa przytomnie oraz dalekowzrocznie. Charakteryzuje się sprawiedliwością, stara się zrozumieć odmienne przekonania i unika podejmowania decyzji o obcych sobie sprawach, a więc przeważnie jest ogólnie uważany za sprawiedliwego negocjatora. Znamionuje się słownością, obowiązek jest dla niego rzeczą nienaruszalną, jego pomysły nie kryją wad, toteż można uczyć się od niego sprawności oraz racjonalizmu. Jest to jednostka wysublimowana, swoją kwaterę wyposaża z naprawdę wielkopańską inwencją i jego towarzyskie zachowania są zawsze bezbłędne, a zatem często jest określany jako lokalny dyktator mody. To człowiek nieustraszony, nie przerażają go żadne przeciwności, ponieważ wspaniale radzi sobie z niepokojem i wykazuje potężną samodyscyplinę. To osobnik kulturalny, daje radę wykryć wydajne rozwiązania komplikacji, które dotyczą dziedzin bardzo delikatnych i walczące z nimi osoby na ogół w mig popychają do wycofania się. To jednostka zaradna, autentycznie kocha się w całkowitej autonomii decydowania, zatem absurdem jest przewidywanie, że ustąpi komuś bez starcia.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ waga, 05 października
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.