Waga, 04 października ☆ Panowie

Waga, 04 października ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: czeka cię dobry stan duchowy, rzuć się w wir życia, nie wiadomo, kiedy spotkasz jeszcze jeden taki dzionek.

zdrowie: moc wręcz Cię wypełnia, wyzyskaj tę okoliczność najskuteczniej, jak tylko możesz.

miłość: zdecydowanie zdajesz sobie sprawę, czego pragniesz w świecie emocji, zdobądź to, czego potrzebujesz.

żywioł powietrze
jakość kardynalna
natura męska
planeta Wenus
metal miedź
liczba 6
Waga urodzony w dniu 4 października często bywa dominujący, postrzega się za człowieka kompetentnego w dowolnej dziedzinie i cudzy sprzeciw nie posiada dla niego wagi, dlatego częstokroć ma do czynienia z niejawnym nieposłuszeństwem wobec swoich działań. To osobnik chwiejny, jego stanowiska i oceny często są wieloznaczne i nazbyt często zmienia sąd odnośnie kierunku swojej aktywności, dlatego niezwykle ciężko toczy się z nim spory. Jest to jednostka zorganizowana, pracuje bez nieefektywnych sprintów, problemy nie potrafią szybko go zdeprymować, jednak źle radzi sobie z prędko zmieniającymi się warunkami. Bywa osobą niewierną, ma uznanie dla wyłącznie intratnych dla własnej osoby umów, umie zachowywać się nieuczciwie, więc nie jest nazbyt ceniony przez własną ekipę. Jest to osobnik przebojowy, rewelacyjnie znosi niespokojną pracę i ożywia kolegów swoją bezgraniczną siłą. Jest to osoba wszechstronna, potrafi przystosować się do płynnych okoliczności, gdy trzeba, umie skonstruować samolot z brystolu i żyłki i termin „niewykonalny” nie znajduje się w jego doktrynie życiowej. To człowiek wierny, jest porządnym i odpowiedzialnym podkomendnym, jest niezmiernie chwalony przez znajomych, ale jego wrodzona prawość potrafi być przyczyną przypływów awersji. Charakteryzuje się elokwencją, w bardzo wyrafinowany sposób składa wyrazy, słuchanie jego przemów może dawać autentyczną radość, jednakże częstokroć nie umie w racjonalnej ilości czasu przejść do meritum. Jest to jednostka błyskotliwa, uwielbia spędzać czas z kompanami, jego zwyczajne ruchy sprawiają wrażenie egzotycznego przedstawienia, lecz często posiada również zbytnio pochlebną opinię o sobie.
Jest to osobnik zaradny, unika wykonywania czyichś poleceń, a więc bezsensem jest sądzenie, iż będzie respektował twoje ograniczenia i dyrektywy. To osoba dzielna, nie trwożą go nijakie kłopoty, albowiem pracuje nad tym, by raczej nie bać się z wyprzedzeniem i jawi się pozostałym ludziom niewzruszonym głazem. Znamionuje się wyrafinowaniem, podziwia prędkie, sportowe pojazdy i jego towarzyskie maniery są w każdym wypadku nieskazitelne, a zatem szczęśliwy jest jako posiadacz dużego mienia. Jest to jednostka grzeczna, można mu powierzyć realizację śmiałych zleceń, które sprawiają wrażenie nierealnych a wręcz szalonych i zwykle przygnębiają innych ludzi. Jest to osobnik kompromisowy, chętnie czerpie wiedzę o nowatorskich i interesujących sprawach i nie kręci go nakłanianie przyjaciół do swoich poglądów, zatem jest organizatorem prospołecznym ubiegającym się o równość grup dyskryminowanych. To człowiek rzetelny, jest niezwykle nieustępliwy i konsekwentny, utrzymuje jednolite, aczkolwiek produktywne tempo działalności, toteż powinno się uczyć się od niego sprawności oraz pragmatyczności. To jednostka flegmatyczna, nie oszacowuje tylko powierzchownie, bowiem zawsze rozważa spodziewane zarobki i w każdym wypadku usiłuje tworzyć długofalowe ekstrapolacje. To osoba uczciwa, niezmiernie skrupulatnie drąży najdrobniejsze rzeczy oraz nie jest pospieszny z przedsiębraniem wyboru, dlatego zawsze najpierw uważnie cię przemagluje przed wydaniem osądu.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ waga, 04 października
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.