Waga, 03 października ☆ Panowie

Waga, 03 października ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: jakość nastroju poniżej normy, będziesz potrzebować dużo siły woli, aby nie zmarnować tego dnia na próżnym rozpaczaniu nad swoją dolą.

zdrowie: będziesz się dzisiejszego dnia czuć stosunkowo przeciętnie, weź się do jakieś niespecjalnie trudnej roboty.

miłość: zaangażuj się dzisiaj w swoje uczucia do najbliższej osoby, gdyż chyba pojawią się w tej dziedzinie niespodziewane problemy.

żywioł powietrze
jakość kardynalna
natura męska
planeta Wenus
metal miedź
liczba 6
Zodiakalny pan waga, który urodził się w dniu 3 października, to jednostka elokwentna, dysponuje rozległym i ochoczo wykorzystywanym zasobem słów, wysłuchiwanie jego wystąpień może przynosić faktyczną radość, ale często umie też generować proste bzdety. Częstokroć bywa władczy, nie lubi oceniania swoich koncepcji i odwoływanie się do jego rozwagi często nie daje rezultatu, więc potrafi prowokować bunty pomiędzy swoimi podwładnymi. Cechuje się systematycznością, mozoli się bez bezcelowych zrywów, umie się należycie inspirować, jednak czasem przesadnie przyzwyczaja się do uprzednio opracowanych pomysłów. Znamionuje się elastycznością, potrafi radzić sobie w każdych okolicznościach, gdy trzeba, umie zbudować odrzutowiec z kartonu i linki i termin „nierealny” nie figuruje w jego doktrynie życiowej. To osobnik wiarołomny, to wytrawny polityk wykazujący jednak pociąg do kombinatorstwa, jako urzędnik okazuje się przekupny, dlatego częstokroć jest wściekły na dokuczliwe życie. Jest to człowiek towarzyski, jest zdrojem przeróżnych projektów, uwielbia olśniewać swoich obserwatorów, lecz często posiada także zbyt pozytywną opinię o sobie. To osoba lojalna, jest niezwykle serdeczny względem własnego towarzysza życia, lojalność w związku jest dla niego rzeczą bezdyskusyjną, jednakże jego wrodzona prawość potrafi być przyczyną przypływów antypatii. Jest to osobnik przebojowy, jest niezmiernie skuteczny w pracy, nie umie siąść spokojnie i dobrze znosi stresującą działalność. Częstokroć bywa chwiejny, nie potrafi podejmować metodycznych zobowiązań i ciężko jest mu obstawać przy powziętych decyzjach, często ima się rozmaitych zajęć.
Lubi zachowywać się powolnie, trudno go ogłupić ślicznymi słowami, albowiem w szczególności ceni ergonomię i zawsze zachowuje się planowo oraz dalekowzrocznie. Jest to człowiek subtelny, umie wybrnąć z zawikłanych i groźnych sytuacji, które przedstawiają sobą prawdziwe wyzwanie również dla biegłych i przebiegłych graczy politycznych i ścierające się z nimi osoby zazwyczaj w krótkim czasie prowadzą do wycofania się. Jest to człowiek rzetelny, to ucieleśniony przykład przodownika pracy, jego plany nie mają dziur, a więc winno się uczyć się od niego ergonomiczności oraz skuteczności. Charakteryzuje się zaradnością, nie cierpi wszelkich restrykcji i praw, toteż bezsensem jest oczekiwanie, iż będzie przestrzegał twoich ograniczeń i przykazań. To osoba śmiała, nie trwożą go żadne trudności, bowiem dokłada starań, by nie powracać myślami do strachu i objawia spokój nie zważając na warunki. To człowiek tolerancyjny, nie przeszkadzają obce gusty i jednostek odmiennych i niezwykłych nie uważa natychmiast za niebezpieczeństwo, a zatem nie aprobuje u wspólników tylko braku poszanowania innych. Znamionuje się wysublimowaniem, z największą przyjemnością przyobleka się w najbardziej rozchwytywane właśnie i markowe kreacje i jego publiczne maniery są w każdym wypadku perfekcyjne, zatem dostatek kapitału bardzo ułatwia mu wiedzenie egzystencji współgrającej z jego naturą. To człowiek obiektywny, zawsze usiłuje zrozumieć co tylko się da oraz nie jest prędki z przedsiębraniem wyboru, toteż z reguły jest poważany jako arbiter.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ waga, 03 października
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.