Waga, 02 października ☆ Panowie

Waga, 02 października ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: stan nastroju poniżej normy, będzie ci potrzene mnóstwo samokontroli, aby mimo to pracować możliwie rozsądnie.

zdrowie: twoja wydolność bezwzględnie zawodzi, pilnuj się i nie angażuj w czasochłonne prace.

miłość: niewątpliwie wiesz, czego oczekujesz w życiu emocjonalnym, walcz o to, czego potrzebujesz.

żywioł powietrze
jakość kardynalna
natura męska
planeta Wenus
metal miedź
liczba 6
Waga urodzony w dniu 2 października jest to osoba autokratyczna, nie lubi podważania własnych nakazów i odwoływanie się do jego rozwagi często nie daje rezultatu, dlatego częstokroć natyka się na cichy sprzeciw wobec swoich aktywności. Jest to jednostka metodyczna, potrafi umiejętnie wykorzystywać swoje rezerwy, postępuje w sposób przemyślany i zaplanowany, jednak często nie daje rady improwizować w wymagających tego sytuacjach. Jest to osobnik chwiejny, częstokroć nie wystarcza mu konsekwencji i często nie umie zamknąć zaczętych spraw, częstokroć chwyta się rozlicznych prac. Jest to człowiek wierny, potrafi być autentycznym kolegą pomocnym w kłopotach, do związków odnosi się niezwykle na serio, aczkolwiek często w tej przyrodzonej przyjazności umie nie dopilnować osobistych interesów. Cechuje się elokwencją, swoje tyrady planuje bardzo uważnie, jego przemowy to prawdziwe dzieła literackie, lecz częstokroć trudno wywlec z niego skondensowane i treściwe riposty. Jest to osoba błyskotliwa, gada o swoich najdrobniejszych myślach, jego banalne poruszenia jawią się wykwintnym popisem, jednakże potrafi też nudzić mówieniem na okrągło o jakiejś rzeczy. Jest to jednostka energiczna, uwielbia funkcjonować w permanentnym pędzie, jest niezmiernie efektywny w działaniu i nie unika roboty. Często bywa nielojalny, wybiera strony zależnie od pogody, umie działać przewrotnie, zatem głębiej znający ludzie próbują wystrzegać się z nim ściślejszych powiązań. Jest to osobnik wszechstronny, nie traci dni na bezproduktywne jęczenie, potrafi współdziałać prawie z każdą jednostką i adaptuje się szybko i efektywnie.
Znamionuje się sumiennością, jest niezwykle uparty i zorganizowany, pracuje według dokładnie dopracowanego harmonogramu, a zatem w długotrwałym ujęciu zazwyczaj wyprzedza impulsywnych pionierów. Jest to osoba sprawiedliwa, podejmuje próby, by unieść się ponad własne uprzedzenia oraz nie jest prędki z przedsiębraniem wyboru, a więc z reguły jest chwalony jako sędzia. To jednostka powolna, ciężko go zwieść czarującymi frazesami, bo nadrzędna jest dla niego realna funkcjonalność i usiłuje postępować podług wyznaczonych grafików. Charakteryzuje się wyrafinowaniem, ceni ekstrawaganckie posiłki i trunki i w dowolnej swojej aktywności dokłada starań, by osiągać mistrzostwo, więc szczęśliwy jest jako posiadacz wielkiego majątku. Jest to człowiek taktowny, umie wykaraskać się z przykrych i groźnych okoliczności, które dotykają dziedzin bardzo trudnych i zwykle przytłaczają inne osoby. Jest to jednostka kompromisowa, ochoczo uczy się oryginalnych i interesujących spraw i osobników odmiennych i niespotykanych nie uważa z marszu za niebezpieczeństwo, toteż jest aktywistą filantropijnym ubiegającym się o swobodę ludzi wykluczonych. To osoba dzielna, nie zatrważają go jakiekolwiek przeszkody, bowiem świetnie spełnia się w niezrozumiałych warunkach i wszelkie trudności przeważnie nie przerażają go. Jest to jednostka niezależna, naprawdę przepada za zupełną autonomią decydowania, zatem absurdem jest sądzenie, iż ustąpi komuś bez konfrontacji.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ waga, 02 października
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.