Waga, 18 października ☆ Panowie

Waga, 18 października ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: dzień w kalendarzu niewyróżniający się niczym niezwykłym, spróbuj jakimś sposobem tchnąć w niego zapał, nie zezwól żeby fanaberie gwiazd zepsuły twoje zamysły.

zdrowie: jesteś w dość słabej kondycji, nie przeforsowuj się i nie rzucaj na rozległe operacje.

miłość: włóż dużo serca w swoje relacje, ponieważ niewykluczone, iż czeka Cię niezadowalający czas w związku.

żywioł powietrze
jakość kardynalna
natura męska
planeta Wenus
metal miedź
liczba 6
Waga urodzony dnia 18 października to jednostka elastyczna, umie dostosować się do zmieniających się okoliczności, doskonale improwizuje nawet w warunkach ciężkiego zamieszania i słowo „nierealne” nie istnieje w jego zasobie językowym. To osoba przebojowa, emanuje niesamowitym żarem, drażni go bierność i ubóstwia konstruować oryginalne projekty. To człowiek nielojalny, to śmiały polityk prezentujący jednakowoż skłonność do kombinatorstwa, jako biurokrata bywa przekupny, więc lepiej znające osoby starają się unikać z nim głębszych relacji. To osobnik zdyscyplinowany, potrafi racjonalnie zawiadywać swoimi środkami, funkcjonuje w sposób rozsądny i zamierzony, jednak nierzadko zbytnio upiera się przy przedtem opracowanych planach. Jest to człowiek zmienny, jego przeświadczenia i przekonania częstokroć są niejednoznaczne i umie zmieniać życiowe założenia z godziny na godzinę, często wkurza swoich współpracowników. Cechuje się wiernością, jest odpowiedzialnym i rzetelnym pracownikiem, oddanie w związku jest dla niego sprawą niekwestionowaną, jednakże częstokroć w tej przyrodzonej życzliwości potrafi nie zaspokoić własnych potrzeb. Znamionuje się elokwencją, posiada obszerny i chętnie użytkowany zasób pojęć, słuchanie jego wypowiedzi może przynosić prawdziwą przyjemność, lecz często ciężko wydostać z niego zwięzłe i rzeczowe odpowiedzi. To jednostka apodyktyczna, jest naturalnym ucieleśnieniem policjanta i zwracanie się do jego rozwagi częstokroć nie daje rezultatu, zatem często zmienia się w samotnego i wyobcowanego przywódcę. Lubi zachowywać się ekstrawertycznie, jest matecznikiem rozlicznych koncepcji, jego prozaiczne ruchy pobrzmiewają wytworną inscenizację, aczkolwiek umie również denerwować ględzeniem cały czas o określonej rzeczy.
To osoba szykowna, z największą przyjemnością ubiera się w najmodniejsze aktualnie i luksusowe stroje i w dowolnym swoim działaniu dokłada starań, by zdobywać mistrzostwo, a zatem częstokroć czuje się jurorem dobrej estetyki. Jest to człowiek powolny, trudno go oszołomić pięknymi sloganami, gdyż w największym stopniu ceni ergonomiczność i zawsze zachowuje się świadomie oraz dalekowzrocznie. To osobnik taktowny, nie lęka się brać się za rozsądzanie sporów, które nastręczają przymus wykorzystania błyskotliwych i nieraz bardzo karkołomnych uzasadnień i zazwyczaj przerastają pozostałe osoby. Charakteryzuje się tolerancyjnością, nie niepokoją cudze zamiłowania i ludzi innych i nietypowych nie uznaje z marszu za niebezpieczeństwo, dlatego nie akceptuje u znajomych wyłącznie niedoboru tolerancji. Jest to osoba zaradna, naprawdę kocha nieograniczoną swobodę decydowania, a więc niech ci nie zdaje się, że wykona wydane mu nakazy. Cechuje się uczciwością, w każdym wypadku podejmuje próby, by zrozumieć jak najwięcej oraz nie jest prędki z przyjmowaniem decyzji, toteż ochoczo jest rekrutowany do mediowania zatargów. To osobnik słowny, zadanie jest dla niego sprawą niepodważalną, jego pomysły nie kryją dziur, dlatego w długookresowym ujęciu zwykle przegania postrzelonych wodzirejów. Znamionuje się męstwem, potrafi urzeczywistnić zadania niewykonalne dla pozostałych ludzi, albowiem umie zwalczyć własny strach i jakiekolwiek kłopoty raczej nie przerażają go.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ waga, 18 października
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.