Waga, 17 października ☆ Panowie

Waga, 17 października ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: dzionek nie odznaczający się niczym specjalnym, dołóz starań, aby go jakoś ubarwić, nie gódź się aby wygłupy horoskopu unicestwiły twoje projekty.

zdrowie: jesteś w stosunkowo mizernej formie, miej dla siebie wyrozumiałość i nie angażuj w skomplikowane operacje.

miłość: zdecydowanie rozumiersz, czego pragniesz w sferze uczuć, twoje pragnienia aktualnie mogą się ziścić.

żywioł powietrze
jakość kardynalna
natura męska
planeta Wenus
metal miedź
liczba 6
Mężczyzna waga, który przyszedł na świat dnia 17 października, jest to jednostka przedsiębiorcza, tyra niczym maszyna, uwielbia znajdować się w bezustannym biegu i lubi konstruować niekonwencjonalne rzeczy. Jest to osobnik wszechstronny, wspaniale spełnia się na dowolnym etacie i niezwykle ciężko go czymś zdumieć. Bywa wiarołomny, przestrzega tylko zyskownych dla swojej osoby paktów, jako urzędnik daje się poznać jako sprzedajny, więc koledzy życzą sobie wystrzegać się wchodzenia z niego w układy. Jest to osoba lojalna, potrafi być doskonałym towarzyszem pomocnym w kłopotach, usiłuje zachowywać się odpowiednio do swoich poglądów, jednak częstokroć w tej wrodzonej kurtuazji umie zapomnieć własne potrzeby. Jest to człowiek władczy, nie lubi kwestionowania swoich poleceń i często nie zdaje sobie sprawy z publicznego odbioru swojej postaci, zatem słabo sprawdza się podczas kolektywnych czynności. To osoba komunikatywna, jego myśli są podobna do złożonych budowli, uwielbia olśniewać przyjaciół swoją rozległą erudycją, aczkolwiek częstokroć nie potrafi w sensownej ilości czasu dotrzeć do meritum. To jednostka błyskotliwa, jest zdrojem rozlicznych koncepcji, niezmiernie lubi manifestować swoją obecność, lecz często ubóstwia wygłaszać sądy niezbyt rozumne. Jest to osobnik zmienny, częstokroć nie starcza mu wytrwałości i częściej niż to wskazane zmienia ocenę odnośnie celu swojego działania, a więc bardzo kiepsko radzi sobie jako niańka lub mentor. Znamionuje się metodycznością, mozoli się bez zbędnych sprintów, umie się właściwie mobilizować, jednak często nie daje rady improwizować w narzucających konieczność tego okolicznościach.
Jest to człowiek odważny, niezwykle rzadko obawia się nieprzewidzianych wyzwań, bowiem wyśmienicie sprawdza się w zawikłanych warunkach i wydaje się innym ludziom nieugiętym kamieniem. Cechuje się odpowiedzialnością, jest bardzo zawzięty i zdyscyplinowany, pracuje wedle dokładnie wykonanego scenariusza, toteż mimo fałszywej ospałości z reguły urzeczywistnia swoje projekty. Jest to osoba taktowna, potrafi wybrnąć z trudnych i groźnych sytuacji, które stanowią prawdziwą przeszkodę również dla biegłych i przebiegłych dyplomatów i na ogół doprowadzają do rozpaczy pozostałych ludzi. Charakteryzuje się zaradnością, autentycznie kocha nieskrępowaną autonomię decyzji, a zatem absurdem jest przewidywanie, iż będzie respektował twoje restrykcje i pouczenia. Jest to jednostka wysublimowana, z największą satysfakcją ubiera się w najbardziej przebojowe aktualnie i luksusowe stroje i jego społeczne zasady są w każdym wypadku idealne, dlatego częstokroć jest postrzegany jako tutejszy dyktator mody. To osoba bezstronna, zawsze stara się zrozumieć ile tylko się da oraz stroni od decydowania o nieznanych sobie dziedzinach, więc zwykle jest chwalony jako rozjemca. To człowiek kompromisowy, ma niezmiernie uważny i wieloaspektowy umysł i bez problemu modyfikuje dotychczasowe przekonania w konfrontacji z najnowszymi doznaniami, zatem próbuje unikać stukniętych pomyleńców zaaferowanych oznajmianiem najsłuszniejszych ideologii. Znamionuje się flegmatycznością, trudno go omotać wykwintnymi zdaniami, albowiem w każdym wypadku rozważa oczekiwane zarobki i wszelki obiekt musi posiadać dla niego jakieś zastosowanie.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ waga, 17 października
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.