Waga, 16 października ☆ Panowie

Waga, 16 października ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: nie będziesz przejawiać zbyt rewelacyjnego humoru, pilnuj się żeby nie zachowywać się agresywnie wobec innych ludzi.

zdrowie: samopoczucie Ci dzisiaj dopisuje, nie obawiaj się zmagać się o swoją przyszłość.

miłość: zapewne nadszedł konflikt w związku, najmądzej spędzić czas w domu i zająć się medytacjom.

żywioł powietrze
jakość kardynalna
natura męska
planeta Wenus
metal miedź
liczba 6
Waga, który urodził się dnia 16 października, to człowiek wierny, jest niezmiernie dbały dla swojego partnera, próbuje działać stosownie do swoich przekonań, jednakże często w tej immanentnej grzeczności potrafi nie zaspokoić własnych interesów. Bywa autokratyczny, postrzega się za jednostkę fachową w dowolnej sprawie i nie martwi się oceną swojego stylu życia, a więc jest nielubiany w swoim otoczeniu. Jest to osobnik elokwentny, jego myśli sprawiają wrażenie wieloaspektowych konstrukcji, jego wypowiedzi to faktyczne utwory artystyczne, lecz częstokroć w jego wystąpieniach kompletnie brakuje treści. Charakteryzuje się konsekwencją, okazuje samodyscyplinę i upór, przeszkody nie umieją łatwo go zrazić, jednak potrafi być nadmiernie konwencjonalny w nietypowych sytuacjach. To osoba przedsiębiorcza, nie umie wytrzymać w bezruchu, jest niezwykle skuteczny w pracy i rewelacyjnie znosi stresującą działalność. Znamionuje się elastycznością, potrafi sprawdzać się w każdych warunkach, wyraz „niemożliwy” nie znajduje się w jego doktrynie życiowej i doskonale znajduje się nawet w okolicznościach przemożnego zamieszania. Uwielbia zachowywać się ekstrawertycznie, opowiada o swoich najsubtelniejszych rozważaniach, jego przeciętne gesty zdają się być wykwintnym przedstawieniem, ale często lubi wygłaszać opinie niezbyt rozważne. Bywa wiarołomny, staranie się o osobisty zysk jest dla niego kluczową maksymą, jako biurokrata okazuje się skorumpowany, toteż dokładniej obeznani ludzie usiłują wystrzegać się z nim ściślejszych koneksji. To jednostka niezdecydowana, częstokroć nie wystarcza mu hartu ducha i umie uaktualniać najważniejsze decyzje codziennie, dlatego bardzo źle radzi sobie jako niańka lub instruktor.
Jest to osoba odpowiedzialna, nigdy nie opóźnia zadań do załatwienia, jego pomysły nie mają wad, a zatem pomimo pozornej ospałości zwykle wciela w życie swoje koncepcje. To osobnik szykowny, jest zachwycony chyżymi, terenowymi pojazdami i czuje zamiłowanie do pozostawania w kontakcie z malarstwem, więc często uważa się za sędziego odpowiedniej estetyki. Jest to człowiek subtelny, nie obawia się brać się za rozsądzanie sporów, które zdają się niewykonalnymi a wręcz wariackimi i okażą nierealni dla jego licznych prekursorów. To osoba powolna, nie interesuje się fasadami, bo zawsze bierze pod uwagę oczekiwane korzyści i w każdym wypadku zachowuje się z rozmysłem oraz dalekowzrocznie. To jednostka tolerancyjna, chętnie dokształca się w nowych i fascynujących rzeczach i raduje go różnorakość życia i wspólników, zatem nie toleruje u znajomych jedynie niedostatku poszanowania innych. Jest to osoba odważna, nie trwożą go żadne kłopoty, gdyż stara się z reguły nie bać się z góry i przejawia powściągliwość nie zważając na warunki. To osobnik niezależny, postanowienia obiera na kanwie własnych przemyśleń, więc szaleństwem jest sądzenie, iż podporządkuje się komuś bez potyczki. Cechuje się sprawiedliwością, zawsze podejmuje próby, by poznać możliwie dużo oraz wszelkie kwestie pragnie przeanalizować kilkukrotnie, a więc przeważnie jest lubiany jako rozjemca.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ waga, 16 października
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.