Waga, 13 października ☆ Panowie

Waga, 13 października ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: następny szablonowy dzień w życiu, postaraj się jakoś tchnąć w niego zapał, nie pozwól by zrządzenia gwiazd unicestwiły twoje zamysły.

zdrowie: zdrowie Ci dziś służy, wyrusz w świat zmagać się o swoją przyszłość.

miłość: włóż dużo serca w swój związek, ponieważ jest duża szansa, że czeka Cię marny czas w związku.

żywioł powietrze
jakość kardynalna
natura męska
planeta Wenus
metal miedź
liczba 6
Zodiakalny mężczyzna waga, który przyszedł na świat w dniu 13 października, to osobnik przedsiębiorczy, dobrze daje sobie radę ze stresującą harówką i jest bardzo skuteczny w działaniu. Charakteryzuje się wszechstronnością, umie spełniać się w każdych okolicznościach, jeśli to konieczne, potrafi wykonać samochód z papieru i żyłki i nie marnuje chwil na bezowocne jęczenie. Jest to jednostka wierna, umie być autentycznym przyjacielem dostępnym w trudnościach, usiłuje działać właściwie do swoich przekonań, lecz czasem w swojej uczciwości sięga aż do pompatyczności. Uwielbia zachowywać się ekstrawertycznie, jest najważniejszą gwiazdą wszelkiego party, niezwykle lubi popisywać się, aczkolwiek często posiada również zbyt pochlebną opinię o sobie. Bywa osobą niezdecydowaną, nie potrafi jasno zdeklarować jednego stanowiska i nazbyt wiele razy modyfikuje ocenę odnośnie celu swojej aktywności, częstokroć ima się rozmaitych profesji. To człowiek komunikatywny, ma szeroki i chętnie używany słownik, uwielbia dyskutować otwarcie na różne tematy, ale często w jego wystąpieniach najzwyczajniej brakuje zawartości. To osobnik autokratyczny, łaknie zniewolić całą Ziemię i nie zamartwia się ocenianiem swojego zachowania, więc umie prowokować rewolty wśród swoich podkomendnych. Bywa niewierny, dbanie o własny interes jest dla niego najistotniejszą maksymą, jako biurokrata okazuje się sprzedajny, toteż częstokroć jest obruszony na niesprawiedliwy los. Jest to jednostka zdyscyplinowana, systematycznie prze do mety, potrafi się odpowiednio motywować, jednak momentami nazbyt przyzwyczaja się do poprzednio obmyślonych projektów.
To człowiek szykowny, z największą satysfakcją przyodziewa się w najmodniejsze obecnie i eleganckie ubiory i odczuwa zamiłowanie do stykania się z muzyką, zatem często postrzega się za znawcę właściwego smaku. Jest to osobnik rzetelny, swoje powinności odbiera serio, postępuje podług drobiazgowo przygotowanego planu, a więc w długoterminowym ujęciu przeważnie dystansuje postrzelonych pionierów. Jest to osoba kulturalna, daje radę znaleźć efektywne rozwiązania problemów, które wiążą się z przymusem stosowania pomysłowych i nieraz dość powikłanych wywodów i ścierających się z nimi ludzi zazwyczaj łatwo skłaniają do poddania się. Cechuje się męstwem, niezmiernie rzadko obawia się nietypowych wyzwań, bo stara się z reguły nie lękać się przed czasem i dowolne przeciwności raczej nie przerażają go. Znamionuje się kompromisowością, umie kolegować się z jednostkami o ogromnie odmiennych poglądach i raduje go różnorakość rzeczywistości i wspólników, a zatem dokłada starań, by wystrzegać się narwanych radykałów pochłoniętych rozgłaszaniem jedynie słusznych koncepcji. Charakteryzuje się powolnością, nie pociąga go kozaczenie, albowiem stara się wyłącznie o autentycznie pożyteczne sprawy i każdy produkt musi posiadać dla niego jakąś funkcję. Znamionuje się zaradnością, decyzje obiera na kanwie osobistych rozważań, dlatego niech ci nie roi się, że ustąpi komuś bez starcia. To osobnik uczciwy, podejmuje próby, by wznieść się nad własne urazy oraz unika rozprawiania o nieznanych sobie zagadnieniach, a więc na ogół jest chwalony jako arbiter.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ waga, 13 października
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.