Waga, 12 października ☆ Panowie

Waga, 12 października ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: jeszcze jeden sztampowy dzień, postaraj się w jakiś sposób tchnąć w niego zapał, nie zezwól żeby kaprysy gwiazd zniszczyły twoje zamysły.

zdrowie: jesteś w względnie kiepskiej kondycji, miej dla siebie wyrozumiałość oraz nie zabieraj za czasochłonne prace.

miłość: włóż dużo serca w swój związek, ponieważ chyba przyszedł marny czas w związku.

żywioł powietrze
jakość kardynalna
natura męska
planeta Wenus
metal miedź
liczba 6
Waga urodzony dnia 12 października bywa osobą niekonsekwentną, nie umie trwać przy zdyscyplinowanych decyzjach i potrafi zmieniać newralgiczne przekonania z minuty na minutę, a więc niezwykle marnie spełnia się jako głowa rodu lub opiekun. To człowiek elastyczny, bardzo ciężko go czymś zdziwić, umie radzić sobie w dowolnych warunkach i przystosowuje żwawo i skutecznie. To jednostka komunikatywna, jego rozważania wykazują podobieństwo do złożonych konstrukcji, lubi olśniewać towarzyszy swoją szeroką erudycją, lecz często w jego wypowiedziach najzwyczajniej brakuje konkretu. Uwielbia zachowywać się ekstrawertycznie, opowiada o swoich najsubtelniejszych myślach, asysta rozległej publiczności stanowi dla niego najlepszą rozrywkę, aczkolwiek niestety potrafi też uważać się za godny podziwu fenomen. To osobnik wierny, umie być doskonałym kompanem pomocnym w opałach, jest niezmiernie ceniony przez kolegów, jednakże niejednokrotnie w swojej uczciwości dosięga aż do sztuczności. To osoba apodyktyczna, czuje się człowiekiem fachowym w każdym zagadnieniu i częstokroć nie posiada wiedzy o ogólnym postrzeganiu swojej persony, toteż jest wyobcowany w swoim otoczeniu. Bywa jednostką wiarołomną, łatwo zapomina o własnych zobowiązaniach, potrafi działać nieuczciwie, zatem nie jest zanadto lubiany poprzez swój zespół. To osobnik energiczny, ubóstwia żyć w nieprzerwanym ruchu i podejmuje się za jednym zamachem różnych spraw. To osoba metodyczna, umie dociągnąć swoje plany do korzystnego zamknięcia, potrafi się należycie inspirować, jednak często nie daje rady improwizować w narzucających konieczność tego okolicznościach.
Lubi zachowywać się powolnie, nie przepuszcza zasobów na po prostu bezsensowne rzeczy, gdyż troszczy się jedynie o autentycznie ważne sprawy i w każdym wypadku stara się sporządzać długofalowe przewidywania. Jest to jednostka bezstronna, zawsze podejmuje próby, by przeniknąć jak najwięcej oraz wszelkie kwestie pragnie przetrawić po wiele razy, dlatego w każdym wypadku w pierwszej kolejności cierpliwie cię przesłucha przed oznajmieniem werdyktu. To człowiek grzeczny, umie znaleźć skuteczne rozwiązania komplikacji, które mają związek z dziedzinami niezwykle dyskretnymi i walczące z nimi osoby zwykle prędko popychają do wycofania się. To osobnik wyrafinowany, swoje miejsce zamieszkania zagospodarowuje z zaiste książęcą pomysłowością i w dowolnym swoim działaniu podejmuje starania, by uzyskiwać wirtuozerię, a zatem dostatek kapitału bardzo ułatwia mu toczenie życia korespondującego z jego charakterem. Znamionuje się rzetelnością, jest niezmiernie uparty i zorganizowany, utrzymuje monotonny, ale produktywny rytm pracy, więc w długoterminowym podejściu zazwyczaj dystansuje popędliwych przodowników. Jest to człowiek kompromisowy, dysponuje bardzo baczną i wieloaspektową umysłowością i cieszy go zróżnicowanie rzeczywistości i współpracowników, zatem jest organizatorem filantropijnym zabiegającym o równouprawnienie osób nękanych. Cechuje się niezależnością, postanowienia obiera na podłożu osobistych przemyśleń, dlatego absurdem jest sądzenie, iż usłucha kogoś bez potyczki. To osobnik odważny, potrafi urzeczywistnić zadania niemożliwe dla pozostałych ludzi, bowiem wspaniale sprawdza się w powikłanych warunkach i wydaje się innym ludziom niewzruszonym głazem.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ waga, 12 października
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.