Waga, 11 października ☆ Panowie

Waga, 11 października ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: samopoczucie w marnym stanie, potrzebujesz mnóstwo siły woli, żeby nie zmitrężyć tego dnia na próżnym rozpaczaniu nad swoją dolą.

zdrowie: twoja sprawność bezspornie nawala, uważaj na siebie oraz nie zabieraj za rozbudowane zadania.

miłość: najprawdopodobniej nadszedł kryzys w związku, najsensowniej przebywać w mieszkaniu i oddać się bobby.

żywioł powietrze
jakość kardynalna
natura męska
planeta Wenus
metal miedź
liczba 6
Pan waga, który przyszedł na świat w dniu 11 października, to człowiek ekstrawertyczny, jest autentycznym społecznikiem, bardzo lubi zwracać na siebie uwagę, jednak potrafi także nudzić na śmierć gadaniem bezustannie o określonej kwestii. Cechuje się lojalnością, umie być prawdziwym kompanem dostępnym w trudnościach, próbuje zachowywać się adekwatnie do swoich poglądów, lecz często w tej przyrodzonej kurtuazji potrafi zaniedbać własne potrzeby. To jednostka aktywna, denerwuje go bierność, nie boi się roboty i płonie niezwykłym żarem. Bywa osobą niezdecydowaną, nie umie obstawać przy zorganizowanych decyzjach i nazbyt wiele razy zmienia osąd odnośnie metody swojej aktywności, a więc niezwykle kiepsko radzi sobie jako głowa rodu lub trener. Jest to osobnik konsekwentny, wykonuje pracę bez bezsensownych zrywów, postępuje w sposób roztropny i sprawdzony, jednak słabo wytrzymuje błyskawicznie przeobrażające się okoliczności. Bywa niewierny, zabieganie o osobisty zarobek jest dla niego najistotniejszą dewizą, jako biurokrata daje się poznać jako sprzedajny, toteż częstokroć jest obrażony na dokuczliwe życie. To osoba elokwentna, ubóstwia przemawiać powłóczyście i niejasno, uwielbia urzekać kolegów swoim szerokim doświadczeniem, aczkolwiek często ciężko wywlec z niego zwięzłe i treściwe riposty. To człowiek władczy, uznaje się za osobę kompetentną w każdej dziedzinie i ocenia jako niebezpieczeństwo ludzi nieaprobujących jego punktu widzenia, zatem marnie sprawdza się podczas kolektywnych zajęć. Jest to jednostka elastyczna, potrafi współdziałać nieomalże z każdą osobą i niezmiernie trudno go czymś zaskoczyć.
To człowiek tolerancyjny, dysponuje bardzo otwartym i wieloaspektowym umysłem i osób innych i obcych nie uważa z góry za zagrożenie, dlatego bywa wolontariuszem dobroczynnym ubiegającym się o równouprawnienie osób nękanych. To osobnik bezstronny, w każdym wypadku stara się poznać co tylko się da oraz nie jest popędliwy z przedsiębraniem działania, a zatem zwykle jest powszechnie uważany za sprawiedliwego arbitra. To osoba kulturalna, nie obawia się zajmować się rozsądzaniem zwad, które stanowią niezaprzeczalną przeszkodę także dla obeznanych i przebiegłych męży stanu i przeważnie załamują pozostałych ludzi. To osobnik samodzielny, nie cierpi wdrażania narzuconych dyspozycji, więc rozczaruje cię spodziewanie się, iż będzie przestrzegał twoich przykazań i restrykcji. To jednostka szykowna, swoje mieszkanie organizuje z iście wielkopańską wyobraźnią i odczuwa upodobanie do przestawania z teatrem, a więc częstokroć jest określany jako tutejszy dyktator mody. Jest to osobnik flegmatyczny, nie interesuje się fasadami, bowiem kluczowa jest dla niego realna przydatność i wszelki przedmiot musi posiadać dla niego jakieś zastosowanie. Jest to jednostka śmiała, nie zatrważają go jakiekolwiek kłopoty, gdyż świetnie spełnia się w trudnych warunkach i wykazuje pokaźną samokontrolę. To człowiek słowny, zlecenie jest dla niego sprawą nienaruszalną, utrzymuje jednolite, ale efektywne tempo działalności, dlatego pomimo złudnej powolności na ogół realizuje swoje plany.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ waga, 11 października
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.