Waga, 10 października ☆ Panowie

Waga, 10 października ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: nie będziesz mieć nadwyraz dobrego humoru, pilnuj się aby nie atakować innych ludzi.

zdrowie: zdarzało się lepiej, zajmij się jakąś typową aktywnością.

miłość: prawdopodobnie swoją miłość uważasz za coś zbytnio oklepanego, wypracowanie zadowolenia domaga się w tym obszarze więcej zaangażowania.

żywioł powietrze
jakość kardynalna
natura męska
planeta Wenus
metal miedź
liczba 6
Waga, który przyszedł na świat w dniu 10 października, bywa osobnikiem chwiejnym, jego postawy i opinie często są ambiwalentne i ciężko jest mu trzymać się obranych decyzji, częstokroć chwyta się najrozmaitszych prac. Jest to jednostka nielojalna, respektuje wyłącznie przydatne dla siebie ugody, potrafi działać obłudnie, a zatem nie jest nadto szanowany poprzez swój zespół. Jest to człowiek elokwentny, w niezwykle osobliwy sposób łączy zdania, lubi imponować kompanom swoim szerokim zasobem wiedzy, ale często umie także artykułować prozaiczne dyrdymały. To osoba wszechstronna, pojęcie „niemożliwe” nie znajduje się w jego słowniku i wydaje się dysponować przemyślanym rozwiązaniem na dowolną zakładaną trudność. Jest to osobnik przedsiębiorczy, płonie niesamowitym ogniem, inicjuje w tym samym czasie różne zadania i wyzwania pokonuje przebojowo. To jednostka zdyscyplinowana, potrafi doprowadzić swoje przedsięwzięcia do zyskownego zamknięcia, umie się adekwatnie mobilizować, jednak częstokroć brakuje mu kreatywności koniecznej w niespodziewanych sytuacjach. Jest to człowiek dominujący, jest rzeczywistym uosobieniem policjanta i cudzy opór nie ma dla niego znaczenia, dlatego jest wyobcowany w swoim otoczeniu. Cechuje się wiernością, jest zacnym i słownym podkomendnym, próbuje zachowywać się właściwie do swoich przekonań, lecz jego przyrodzony legalizm potrafi rodzić paroksyzmy awersji. Uwielbia zachowywać się ekstrawertycznie, jest matecznikiem różnorodnych koncepcji, jego zwykłe czynności wyglądają jak wyszukane przedstawienie, aczkolwiek często posiada też przesadnie optymistyczne mniemanie o sobie.
Charakteryzuje się rzetelnością, swoje misje traktuje na serio, utrzymuje równe, jednakże skuteczne tempo działalności, a więc można uczyć się od niego racjonalizmu oraz skuteczności. To osobnik obiektywny, dokłada starań, by poznać inne poglądy i nie wierzy postanowieniom przedsiębranym pod wpływem uczuć, toteż z reguły jest lubiany jako mediator. To jednostka flegmatyczna, nie zwraca uwagi na pozory, bo w każdym wypadku rozważa pożądane profity i wszelka rzecz musi mieć dla niego jakiś cel. Jest to osobnik śmiały, umie zrealizować sprawy niewykonalne dla pozostałych ludzi, albowiem dąży do tego, by zwykle nie bać się z wyprzedzeniem i jawi się innym ludziom niewzruszonym głazem. Jest to osoba samodzielna, decyzje obiera na podłożu osobistych rozważań, więc niech ci nie zdaje się, że podporządkuje się przedstawionym mu przykazaniom. Jest to człowiek subtelny, nie obawia się podejmować się rozsądzania utarczek, które potrzebują potężnej dawki taktownej delikatności i okażą nierealni dla jego rozlicznych poprzedników. To osoba kompromisowa, nie unika zagadnień nowatorskich i rozbieżnych od przedtem przyswojonych i nie interesuje go nakłanianie towarzyszy do swoich przekonań, zatem nie znosi u współtowarzyszy jedynie niedoboru tolerancji. To jednostka wysublimowana, z największą przyjemnością przyodziewa się w najpopularniejsze aktualnie i szykowne ubiory i w każdej swojej aktywności podejmuje starania, by osiągać perfekcję, a więc częstokroć bywa określany jako miejscowy dyktator mody.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ waga, 10 października
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.