Strzelec, 09 grudnia ☆ Panowie

Strzelec, 09 grudnia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: ranek jakich wiele, spróbuj w jakiś sposób tchnąć w niego energię, nie zezwól aby ekscesy horoskopu zniweczyły twoje zamierzenia.

zdrowie: witalność wprost gotuje się w Twoim wnętrzu, wyzyskaj to najlepiej, jak to tylko możliwe.

miłość: znudzenie w świecie emocji, wypracowanie satysfakcji domaga się tutaj większej ilości wkładu.

żywioł ogień
jakość zmienna
natura męska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 3 i 9
Astrologiczny mężczyzna strzelec, który przyszedł na świat dnia 9 grudnia, często bywa dominujący, łaknie zdobyć całą planetę i przemawianie do jego rozsądku częstokroć nie sprawdza się, więc źle radzi sobie w trakcie kolektywnych zajęć. Znamionuje się elastycznością, potrafi współdziałać nieomalże z każdą jednostką i nie marnuje minut na jałowe lamentowanie. Jest to osobnik agresywny, wciela w życie brawurowe przedsięwzięcia i zmierza do wygranej dowolnym kosztem. To człowiek cierpliwy, umie zyskać mistrzostwo w sprawach narzucających konieczność długiego przeszkolenia, często jest idealnym opiekunem i na studiach częstokroć zdobywa fenomenalne wyniki. Bywa osobą samolubną, ludzie naokoło mają interesować się jego humorem, charakteryzuje go niedostatek wrażliwości i bez entuzjazmu daje coś pozostałym osobom. Cechuje się zdyscyplinowaniem, pracuje bez zbędnych zrywów, postępuje w sposób roztropny i sprawdzony, jednak często nie starcza mu inicjatywy pożądanej w nagłych sytuacjach. Bywa jednostką ekstrawertyczną, jest naturalnym społecznikiem, bardzo lubi popisywać się, lecz częstokroć na nieszczęście nie potrafi zamilczeć we właściwej chwili. To osobnik niezdecydowany, nie umie obstawać przy zdyscyplinowanych zobowiązaniach i często nie potrafi zamknąć rozgrzebanych zadań, częstokroć ima się różnych profesji. To człowiek przedsiębiorczy, rewelacyjnie daje sobie radę z nerwową działalnością, aktywizuje kolegów swoim nieposkromionym entuzjazmem i wypoczywa dynamicznie.
Jest to osoba samodzielna, nie znosi wszelkich restrykcji i praw, toteż bezsensem jest sądzenie, iż posłucha wydanych mu nakazów. Jest to osobnik radosny, mocno ufa swojemu dobremu losowi, ubóstwia dokształcać się w oryginalnych zagadnieniach, dlatego chętnie zajmuje się sondowaniem niezgłębionych poprzednio terytoriów. Często bywa powierzchowny, nie odstraszają go wrzawa i pośpiech, jednakże działa częstokroć nadto beztrosko, zatem często sam nie ogarnia zupełnie swoich posunięć. Jest to jednostka pobudliwa, ukazuje sobą całkiem absurdalną myśl, że niby nieskładne działania też umieją gwarantować efekty i nie trzeba przesadnie przeholowywać z permanentnym opanowaniem. Jest to osoba żywiołowa, nieustępliwie wypada rozważaniami przed własne otoczenie i pragnie dostrzegać przed sobą dokładnie obrane kierunki. To osobnik ostrożny, usiłuje nie odpowiadać bez zastanowienia, drobiazgowo organizuje najsubtelniejsze manewry oraz prze ku bogactwu z wolna, ale metodycznie. Uwielbia zachowywać się stanowczo, dąży do mety bez bezsensownych wątpliwości, nie czuje oporu przed burzeniem dotychczasowego porządku i nie unika zaczynania sporów. Bywa jednostką beztroską, nie obawia się przeciwności oraz wykonuje pracę częstokroć pospiesznie i niespecjalnie precyzyjnie, mimo że zdaje sobie sprawę z tej swojej ujemnej strony. Jest to człowiek odważny, niezwykle rzadko lęka się nieznanych przeszkód, bo potrafi przezwyciężyć własny lęk i wykazuje pokaźną samodyscyplinę.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ strzelec, 09 grudnia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.