Strzelec, 07 grudnia ☆ Panowie

Strzelec, 07 grudnia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: stan samopoczucia poniżej przeciętnej, uzbrój się w mnóstwo samokontroli, aby działać możliwie rozsądnie.

zdrowie: spotykały cię przedtem zdrowsze dni, weź się do jakieś typowej aktywności.

miłość: nakieruj uwagę na swoje uczucia do ukochanej osoby, ponieważ niewykluczone, że wystąpią w tej dziedzinie pewne zawirowania.

żywioł ogień
jakość zmienna
natura męska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 3 i 9
Strzelec urodzony w dniu 7 grudnia uwielbia zachowywać się konsekwentnie, potrafi dowieść swoje projekty do szczęśliwego finału, działa w sposób rozsądny i sprawdzony, jednak często brakuje mu kreatywności wymaganej w niespodziewanych wypadkach. Bywa człowiekiem ekstrawertycznym, jest prawdziwą duszą towarzystwa, jego proste poruszenia pobrzmiewają egzotyczny występ, aczkolwiek częstokroć na nieszczęście nie umie zamilknąć we właściwej chwili. To osobnik przedsiębiorczy, nie obawia się wysiłku, inspiruje kolegów swoją bezgraniczną energią i promieniuje niesamowitym żarem. To jednostka wytrwała, często raduje go wędkarstwo, potrafi być wyrozumiałym i empatycznym przyjacielem i upór w dążeniu do mety częstokroć pomaga mu uzyskać bogactwo. Bywa egocentryczny, nie baczy na potrzeby pozostałych osób, umie na zimno używać innych ludzi i wszelkie aktywności powinny oscylować wokół jego ego. Bywa dominujący, uznaje się za jednostkę fachową w każdej dziedzinie i cudzy protest nie ma dla niego wagi, toteż jest unikany w swoim środowisku. Znamionuje się wszechstronnością, rewelacyjnie odnajduje się nawet w okolicznościach przykrego stresu i nie trwoni minut na bezproduktywne ględzenie. Jest to osobnik chwiejny, nie potrafi trwać przy konsekwentnych zobowiązaniach i umie znienacka odpuścić tuż przed osiągnięciem celu, często wkurza swoich współpracowników. Bywa agresywny, chętnie wszczyna spory, wdraża w czyn oryginalne zamierzenia i zmierza do tryumfu nie licząc się z kosztami.
To osoba popędliwa, ujawnia kategorycznie całej planecie, iż życie pod przymusem terminarza nie jest najtrafniejszym pomysłem i nie powinno się zbytnio przesadzać z bezustanną samodyscypliną. Cechuje się niezależnością, nie lubi jakichkolwiek norm i restrykcji, zatem głupotą jest zakładanie, że ustąpi komuś bez potyczki. Charakteryzuje się pobieżnością, potrafi po trosze znać każde zagadnienie, ale wybór przeważnie wyprzedza u niego ocenę kwestii, dlatego nie realizuje zwykle dziejowych innowacji i dociekań. Bywa osobnikiem nierozważnym, nie boi się zagrożeń oraz niejednokrotnie umie nie uwzględnić pozornie bezdyskusyjnego niebezpieczeństwa, choć posiada wiedzę o tej swojej ujemnej stronie. To osoba rozważna, unika pośpiesznych działań, dokładnie planuje najbłahsze ruchy i mknie ku dostatkowi wolno, jednakże metodycznie. Jest to człowiek radosny, w każdym wypadku patrzy z nadzieją przed siebie, pragnie uczyć się nowych spraw, a zatem ochoczo bierze się za sondowanie niezgłębionych dawniej terenów. To jednostka stanowcza, zazwyczaj pracuje gwałtownie i na wysokich obrotach, jeśli trzeba, nieustępliwie i rzetelnie argumentuje swoje opinie oraz z radością wita wszelkie korzystne reorganizacje w otoczeniu. To osobnik odważny, bardzo rzadko lęka się zaskakujących przeszkód, ponieważ stara się raczej nie martwić się z wyprzedzeniem i dowolne kłopoty z reguły nie przerażają go. To osoba szybka, prezentuje trafną postawę mniej rzutkim od siebie, drażni go obowiązek czekania na czyjeś postanowienia i każdy problem chce rozgryźć w jednej chwili.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ strzelec, 07 grudnia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.