Strzelec, 05 grudnia ☆ Panowie

Strzelec, 05 grudnia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: czeka cię niezłe nastawienie, ciesz się życiem, nie wiesz przecież, kiedy będzie kolejny porównywalny ranek.

zdrowie: spotykały cię wcześniej bardziej energiczne dni, weź się do jakieś przeciętnie męczącej pracy.

miłość: włóż dużo serca w swój związek, gdyż prawdopodobnie ujawnią się w tej kwestii jakieś kłopoty.

żywioł ogień
jakość zmienna
natura męska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 3 i 9
Pan strzelec, który urodził się w dniu 5 grudnia, bywa osobą niezdecydowaną, często nie wystarcza mu konsekwencji i zbyt często zmienia sąd odnośnie metody swojej aktywności, częstokroć irytuje swoich wspólników. Bywa człowiekiem towarzyskim, jest gejzerem rozlicznych projektów, jego prozaiczne czynności sprawiają wrażenie egzotycznej inscenizacji, ale często uwielbia wygłaszać osądy niezbyt wyważone. Lubi zachowywać się agresywnie, urzeczywistnia brawurowe pomysły, chce osiągnąć sukces dowolnym kosztem i działa butnie. To osobnik zorganizowany, potrafi doprowadzić swoje przedsięwzięcia do korzystnego ukończenia, kłopoty nie umieją łatwo go zniechęcić, jednak nierzadko zanadto upiera się przy uprzednio wymyślonych koncepcjach. To jednostka przedsiębiorcza, ożywia kolegów swoją nieposkromioną witalnością i otwiera równocześnie różne sprawy. To osoba wytrwała, potrafi być pobłażliwym i otwartym towarzyszem, upór pozwala mu spostrzec związki niewidoczne dla pozostałych ludzi i na studiach częstokroć uzyskuje pierwszorzędne noty. Bywa osobnikiem egocentrycznym, osoby dokoła muszą zajmować się jego stanem psychicznym, do swoich kompanów posiada podejście czysto instrumentalne i nie absorbuje go rozwijanie pozytywnych powiązań ze znajomymi. Jest to osobnik dominujący, zachowuje się niczym chuligan i nie lęka się oceny swojego stylu życia, toteż marnie sprawdza się w trakcie zespołowych działań. To człowiek wszechstronny, zamiłowanie do ulepszania jest jego niezmienną własnością i charakteryzują go różnorodne, nietuzinkowe plany.
Uwielbia zachowywać się spontanicznie, ujawnia dobitnie całemu globowi, iż nieprzerwana, nieco wariacka prowizorka też może przedstawiać sobą jakiś sposób na egzystencję i można sobie zezwolić na nieujarzmione smakowanie odczuć i manifestowanie się. Znamionuje się dalekowzrocznością, to przewidujący i ambitny zarządca, układa przemyślane harmonogramy oraz nie wierzy konceptom wykonanym niestarannie. To jednostka gwałtowna, deprymuje go niedobór rezultatów swoich bieżących prac, natychmiast dostosowuje się do potrzeb okoliczności i często jest koniem pociągowym całego zespołu wykonawczego. Charakteryzuje się odwagą, nie trwożą go jakiekolwiek trudności, bowiem umie przezwyciężyć własny strach i przejawia opanowanie bez względu na warunki. Bywa osobą powierzchowną, nie odstręczają go zagonienie i wrzawa, lecz jego opinie częstokroć są niespecjalnie ostrożne, dlatego często rzuca się chaotycznie i bez wyznaczonego kursu. Jest to jednostka nieostrożna, ubóstwia bezsensownie stąpać po kruchym lodzie oraz czasem potrafi przeoczyć niby niezaprzeczalne zagrożenie, choć wie o tej swojej wadzie. Jest to osobnik zaradny, nie cierpi wszelkich praw i barier, więc zawiedzie cię zakładanie, że ustąpi komuś bez starcia. Cechuje się siłą, zmierza do mety bez niepotrzebnych wątpliwości, umie wydębić załatwienie zarządzonych zarządzeń oraz radośnie wita wszelkie pomyślne przemiany w życiu. To człowiek wesoły, buzuje zdrowym animuszem, pragnie uczyć się nieznanych zagadnień, a więc wyśmienicie spełnia się w zadaniach obarczonych niebezpieczeństwem.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ strzelec, 05 grudnia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.