Strzelec, 03 grudnia ☆ Panowie

Strzelec, 03 grudnia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz przejawiać nadzwyczajne podejście do życia, idź na całość.

zdrowie: energia wręcz Cię wypełnia, wyzyskaj to najdokładniej, jak tylko się da.

miłość: prawie na pewno nadchodzi dołek w związku, najlepiej wydaje się pozostać w domu i oddawać się oglądaniu seriali.

żywioł ogień
jakość zmienna
natura męska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 3 i 9
Strzelec urodzony w dniu 3 grudnia jest to osoba cierpliwa, w ogólniau częstokroć osiąga pierwszorzędne lokaty, potrafi być wielkodusznym i otwartym partnerem i umie wykonać sprawy bardzo nieciekawe dla pozostałych ludzi. To jednostka elastyczna, jeśli to konieczne, potrafi zbudować komputer z papieru i powroza i skłonność do udoskonalania jest jego niezmienną cechą. To osobnik towarzyski, jest autentycznym społecznikiem, przechowuje w duszy niezmierzone mrowie przypowieści, jednakże często na nieszczęście nie umie zmilczeć w odpowiednim momencie. Jest to osoba autokratyczna, nie znosi krytykowania swoich koncepcji i zwracanie się do jego rozumu częstokroć nie daje rezultatu, toteż kiepsko spełnia się podczas zespołowych czynności. To człowiek przebojowy, nie potrafi siąść w jednym miejscu, przeszkody pokonuje przebojowo i wspaniale radzi sobie ze stresującą robotą. Jest to jednostka metodyczna, wykazuje upór i opanowanie, umie się należycie inspirować, jednak potrafi być nadmiernie sztywny w nieprzewidzianych sytuacjach. Bywa egoistyczny, osoby dookoła mają interesować się jego stanem psychicznym i z trudem oddaje coś innym ludziom. To jednostka chwiejna, często nie starcza mu hartu ducha i zbyt często zmienia sąd odnośnie sposobu swojej pracy, częstokroć chwyta się najrozmaitszych profesji. Często bywa napastliwy, chętnie wszczyna utarczki, wciela w życie zuchwałe pomysły i pożąda wygranej dowolnym kosztem.
To osobnik przewidujący, stroni od nierozważnych aktywności, dokładnie komponuje najsubtelniejsze posunięcia oraz dąży ku sukcesowi powoli, ale metodycznie. Bywa osobą niefrasobliwą, nie obawia się przeciwności i nie troszczy się o precyzję zleconych mu zadań, choć zna tę swoją słabość. To człowiek żywiołowy, ukazuje słuszny kierunek powolniejszym od siebie i odstręcza go deficyt wyników swoich obecnych działań. Charakteryzuje się pogodą, buzuje pozytywnym żarem, także w porażce usiłuje wykryć korzyści, a więc wyśmienicie sprawuje się jako odważny innowator. Cechuje się zaradnością, nie lubi wykonywania cudzych nakazów, więc nonsensem jest uważanie, że posłucha przedstawionych mu instrukcji. Jest to osobnik popędliwy, uosabia sobą całkiem absurdalną ideę, iż życie pod przymusem planu nie jest najsłuszniejszym wyborem i należy sobie pozwolić na naturalne przeżywanie doznań i wyrażanie się. Znamionuje się śmiałością, nie przerażają go żadne trudności, gdyż stara się przeważnie nie zamartwiać się z góry i dowolne problemy zwykle nie zatrważają go. Bywa jednostką nieuważną, jest niezmiernie bystry, aczkolwiek działa częstokroć zbytnio nieprzezornie, a zatem nie realizuje z reguły epokowych dociekań i wynalazków. Jest to osoba stanowcza, doskonale rozumie swoje pragnienia, jeśli sytuacja tego wymaga, zdecydowanie i pragmatycznie uzasadnia swoje osądy oraz nie pozwala się zdezorientować.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ strzelec, 03 grudnia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.