Strzelec, 21 grudnia ☆ Panowie

Strzelec, 21 grudnia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: nie będziesz mieć specjalnie rewelacyjnego samopoczucia, wystrzegaj się żeby nie atakować innych.

zdrowie: jesteś w dosyć lichej kondycji, miej dla siebie wyrozumiałość oraz nie rzucaj na rozbudowane zadania.

miłość: zaangażuj się dzisiaj w swoje uczucia do ukochanej osoby, ponieważ możliwe, że objawią się w tym obszarze niespodziewane kłopoty.

żywioł ogień
jakość zmienna
natura męska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 3 i 9
Astrologiczny pan strzelec urodzony dnia 21 grudnia częstokroć bywa dominujący, uznaje się za człowieka kompetentnego w każdym zagadnieniu i uznaje za niebezpieczeństwo osoby niepodzielające jego opinii, toteż często przemienia się w wyalienowanego i wyobcowanego przywódcę. Jest to jednostka błyskotliwa, jest prawdziwym społecznikiem, jego prozaiczne ruchy zakrawają na wymyślną formę sztuki, jednakże częstokroć posiada także przesadnie pochlebne mniemanie o sobie. To osobnik cierpliwy, często jest wyśmienitym opiekunem, potrafi uzyskać mistrzostwo w dziedzinach wymagających długiego przeszkolenia i w szkole częstokroć zdobywa wybitne noty. Uwielbia zachowywać się agresywnie, zmierza do zwycięstwa nie patrząc na koszty, ochoczo wchodzi w zatargi i wciela w życie brawurowe przedsięwzięcia. Bywa osobą egoistyczną, z wysiłkiem ofiarowuje coś pozostałym ludziom i do swoich współpracowników ma stosunek totalnie instrumentalny. Lubi zachowywać się konsekwentnie, umie dowieść swoje zamierzenia do korzystnego zamknięcia, trudności nie potrafią szybko go zrazić, jednak często nie daje rady tworzyć improwizowanych rozwiązań w narzucających konieczność tego sytuacjach. Jest to osoba chwiejna, nie umie trwać przy zorganizowanych zobowiązaniach i potrafi nagle poddać się na moment przed uzyskaniem finału, więc bardzo marnie radzi sobie jako niańka lub pedagog. To jednostka przebojowa, dobrze znosi nerwową robotę, aktywizuje kolegów swoim nieokiełznanym animuszem i relaksuje się dynamicznie. Jest to osobnik elastyczny, umie sprawdzać się w dowolnych warunkach, przystosowuje błyskawicznie i skutecznie i zdumienie to u niego stan autentycznie niezwykły.
Jest to jednostka żywiołowa, zirytowany obserwowaniem cudzej niezdarności ma ochotę częstokroć sprokurować coś osobiście, drażni go przymus czekania na czyjeś decyzje i wszelki problem pragnie rozsupłać od razu. Bywa pobieżny, jest przez cały czas w coś zaangażowany, lecz jego osądy często są niezbyt dalekowzroczne, a więc nie umie uporać się z analizowaniem bardziej rozbudowanych kwestii. Cechuje się rozwagą, to przewidujący i śmiały dowódca, uważnie przegląda posiadane statystyki i ekstrapolacje oraz nie wierzy koncepcjom utworzonym w pośpiechu. Znamionuje się zaradnością, naprawdę kocha totalną wolność decydowania, zatem niech ci nie roi się, iż ustąpi komuś bez walki. To człowiek zdecydowany, zwykle pracuje bystro i energicznie, chętnie urzeczywistnia ogromne przemiany i przełomy oraz nie unika zaczynania sporów. Jest to osoba odważna, nie zatrważają go nijakie kłopoty, bo stara się zazwyczaj nie martwić się z wyprzedzeniem i okazuje spokój nie zważając na okoliczności. Uwielbia zachowywać się nieostrożnie, nie stroni od przeciwności oraz niekiedy potrafi nie zwrócić uwagi na pozornie bezdyskusyjne zagrożenie, choć zna to swoje ograniczenie. Jest to osobnik porywczy, stanowi poglądowe potwierdzenie, że wydawałoby się nieskładne działania też umieją gwarantować wyniki i nie trzeba zanadto przeholowywać z nieustannym panowaniem nad sobą. Charakteryzuje się wesołością, mocno wierzy w swoją pomyślną passę, ubóstwia uczyć się nowych spraw, dlatego nie traci odwagi nawet w uciążliwych sytuacjach.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ strzelec, 21 grudnia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.