Strzelec, 20 grudnia ☆ Panowie

Strzelec, 20 grudnia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: dzień w kalendarzu niewyróżniający się niczym niezwykłym, postaraj się jakoś tchnąć w niego ducha, nie pozwól aby wyskoki gwiazd zburzyły twoje plany.

zdrowie: uprzedzam, że dzisiaj twoja kondycja jest wielce mizerna, to jest nieodpowiedni dzień do dużej aktywności fizycznej.

miłość: najprawdopodobniej nadchodzi dołek w relacji z partnerem, najmądzej siedzieć w swoim lokum i oddać się oglądaniu seriali.

żywioł ogień
jakość zmienna
natura męska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 3 i 9
Strzelec, który urodził się w dniu 20 grudnia, charakteryzuje się zdyscyplinowaniem, umie mądrze dysponować swoimi rezerwami, potrafi się właściwie mobilizować, jednak czasem przesadnie obstaje za już wymyślonymi pomysłami. To człowiek autokratyczny, działa niczym zabijaka i uznaje za zagrożenie osoby niepodzielające jego stanowiska, a zatem umie prowokować rebelie pomiędzy swoimi pracownikami. Jest to jednostka napastliwa, śpieszy odważnie do przodu, zachowuje się butnie i nie znosi nieoczekiwanych utrudnień. Bywa osobnikiem ekstrawertycznym, jest matecznikiem różnych planów, ma w duszy niezmierzony zasób opowiadań, lecz niestety potrafi też uważać się za godny podziwu fenomen. Uwielbia zachowywać się egoistycznie, wyłącznie jego własne problemy są ważne, do swoich towarzyszy posiada stosunek absolutnie egoistyczny i nie zwraca uwagi na potrzeby innych ludzi. Jest to osoba wytrwała, w dawnych stuleciach umiałby być skrybą kaligrafującym starodawnych księgach, często jest fenomenalnym wychowawcą i potrafi osiągnąć biegłość w sprawach wymagających długookresowego przeszkolenia. Jest to jednostka aktywna, świetnie radzi sobie ze stresującą robotą, podejmuje się równolegle różnorodnych zadań i mozoli się niby traktor. To człowiek elastyczny, doskonale radzi sobie na dowolnym etacie i cechują go najrozmaitsze, osobliwe projekty. Częstokroć bywa niestały, często brakuje mu silnej woli i umie aktualizować życiowe decyzje z godziny na godzinę, dlatego niezmiernie źle spełnia się jako niańka lub nauczyciel.
Jest to osobnik przezorny, to rozważny i wytrawny przywódca, cierpliwie bada posiadane zbiory danych i predykcje oraz nie wierzy konceptom sporządzonym niestarannie. Lubi zachowywać się nieostrożnie, postrzega się za niepokonaną i pracuje częstokroć szybko i niespecjalnie precyzyjnie, pomimo tego że zdaje sobie sprawę z tej swojej ułomności. To osoba żywiołowa, natychmiast przystosowuje się do wymogów okoliczności i ukazuje słuszny kierunek bardziej opieszałym od siebie. To jednostka zaradna, nie lubi wszelkich zasad i ograniczeń, toteż niech ci nie zdaje się, iż będzie przestrzegał twoich barier i zaleceń. Często bywa powierzchowny, jest bardzo rzutki, jednakże nie usiłuje niczego całkowicie poznać, a więc nie dokonuje zazwyczaj przełomowych dociekań i reform. Znamionuje się zdecydowaniem, rewelacyjnie pojmuje swoje pragnienia, nie czuje awersji przed unicestwianiem dotychczasowego ładu oraz nie boi się inicjowania sprzeczek. Jest to osobnik radosny, zawsze patrzy z pogodą ducha w jutro, radują go zaskakujące przeżycia i doświadczenia, więc bardzo dobrze sprawdza się w zadaniach obarczonych niebezpieczeństwem. Jest to człowiek popędliwy, jest bezgranicznie przeświadczony, że nieprzerwana, nieco szaleńcza jazda bez trzymanki też może przedstawiać sobą jakiś pomysł na życie i można sobie pozwolić na nieujarzmione doświadczanie emocji i wyrażanie się. Jest to jednostka odważna, nie trwożą go żadne trudności, bowiem wspaniale spełnia się w zawikłanych warunkach i ubóstwia żyć dynamicznie.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ strzelec, 20 grudnia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.