Strzelec, 02 grudnia ☆ Panowie

Strzelec, 02 grudnia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: dzień jakich wiele, postaraj się w jakiś sposób tchnąć w niego radość, nie gódź się żeby wygłupy gwiazd zburzyły twoje plany.

zdrowie: bywały przedtem zdrowsze dni, weź się do jakieś rutynowej działalności.

miłość: włóż dużo serca w swój związek, bo jest duża szansa, że pojawią się w tej kwestii pewne kłopoty.

żywioł ogień
jakość zmienna
natura męska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 3 i 9
Mężczyzna strzelec urodzony w dniu 2 grudnia bywa osobą błyskotliwą, jest naturalną duszą towarzystwa, posiada w duchu niezliczoną ilość opowieści, aczkolwiek umie też irytować ględzeniem na okrągło o określonym temacie. Często bywa kłótliwy, jest okropny w stosunku do rywali, najpotężniejsze utrudnienia nie potrafią go powstrzymać i realizuje śmiałe plany. Charakteryzuje się wszechstronnością, umie współpracować prawie z każdą jednostką i wydaje się dysponować zaplanowaną strategią na dowolną możliwą trudność. Jest to osobnik cierpliwy, potrafi umiejętnie czekać na odpowiedni moment, umie cierpliwie wysłuchiwać czyichś gawęd i w dawnych dniach potrafiłby być kopistą piszącym drogocennych książkach. Częstokroć bywa dominujący, jest autentyczną inkarnacją policjanta i cudzy opór nie ma dla niego wagi, a więc często przeistacza się w odosobnionego i niepopularnego dyktatora. Bywa człowiekiem samolubnym, wyłącznie jego indywidualne zmartwienia są znaczące, do swoich wspólników posiada stosunek absolutnie instrumentalny i nie absorbuje go rozwijanie twórczych więzi ze znajomymi. To osoba przedsiębiorcza, bardzo dobrze radzi sobie z niespokojną robotą i lubi tworzyć nowe rzeczy. Częstokroć bywa chwiejny, nie umie trwać przy konsekwentnych decyzjach i potrafi gwałtownie wycofać się na chwilę przed uzyskaniem mety, często podejmuje się rozmaitych prac. To jednostka metodyczna, umie doprowadzić swoje przedsięwzięcia do szczęśliwego końca, funkcjonuje w sposób rozumny i sprawdzony, jednak marnie znosi błyskawicznie przeistaczające się warunki.
Jest to człowiek nieuważny, potrafi w okamgnieniu przeanalizować niezmierzony zasób wiadomości, ale jego bezzwłoczne wybory częstokroć na nieszczęście dają się poznać jako błędne, dlatego nie umie uporać się z ocenianiem bardziej wieloaspektowych spraw. Uwielbia zachowywać się stanowczo, przejrzyście i starannie manifestuje swoje pragnienia, potrafi wyegzekwować zrealizowanie zaordynowanych instrukcji oraz nie stroni od zaczynania kłótni. To osobnik przezorny, unika lekkomyślnych aktywności, kreuje przemyślane projekty i nie darzy zaufaniem konceptów utworzonych na kolanie. Bywa osobą krótkowzroczną, pragnie niepotrzebnie stąpać po kruchym lodzie oraz chwilami umie przeoczyć niemal niekwestionowane zagrożenie, pomimo tego że zna tę swoją ułomność. To jednostka niezależna, autentycznie kocha się w nieskrępowanej niezależności decydowania, więc niech ci nie roi się, iż będzie poważał twoje bariery i polecenia. Jest to człowiek bystry, zdecydowanie wypada rozważaniami przed własną społeczność, wszelki problem chce rozwiązać od razu i zniechęca go nieobecność wyników swoich obecnych działań. Cechuje się odwagą, bardzo rzadko lęka się zaskakujących wyzwań, bowiem wspaniale sprawdza się w trudnych okolicznościach i objawia spokój bez względu na warunki. Lubi zachowywać się spontanicznie, stanowi ucieleśnione potwierdzenie, że niby nieuporządkowane prace też potrafią przynosić rezultaty i należy sobie pozwolić na niepohamowane doświadczanie doznań i manifestowanie się. Znamionuje się pogodą, zawsze spoziera z nadzieją przed siebie, fascynują go kolejne przygody i przeżycia, zatem chętnie bierze się za sondowanie nieprzebytych dawniej obszarów.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ strzelec, 02 grudnia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.